Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αγαπητοι συναγωνιστες, με χαρα σας αναφερω την νεα μου εμπειρια με την επονομαζομενη και ως φωτηνη. Μετα απο λανθασμενη εκτιμηση μπηκα σε εναν οικο στην τροφωνιου και εφαγα χοντρη ταπα (ξενερα).
Για πρωτη μου φορα προσποιηθηκα οτι χυνω για να φυγω απο την 45+ ξανθια αντζελα νομιζω το ονομα.

Μετα εκανα την βολτα μου στην διδυμου οδος (ακαποτου) και μπηκα στο εν λογο σπιτι. Βγηκε μια κοπελαρα νταρντανα ψηλη με τεραστια βυζια ξανθια με τα πιασιματα της και μετριο προσωπο. Εδωσα το 20€ και μπηκα.το δωματιο με νιπτηρα και πολυ καθαρα σεντονια. Μολις ηρθε η κοπελα αρχισε να μου γλυφει τις ρωγες, τα @@ και το πεος (ακαποτο) φανταστικα! Εμεινα εκπληκτος. Μετα μου εβαλε τις βυζαρες στο προσωπο να βυζαξω. Τρομερα βυζια εχω να πω. Φορεσα σκουφι την γυρισα ιεραποστολικο και την αρχισα.μετα σφυροκοπιμα στα 4 και Λιγο αργοτερα τις ειπα να τον παρει στο στομα (ακαποτο)για να τελειωσω μεσα. Ενω τις εβαζα 2 δακτυλα στο νινι τις .Φοβερη εμπειρια χωρις βιασινες. Η κοπελα μου ειπε αυτην την βδομαδα δουλευει απογευμα. Μετα απο την πολυ ασχημη εμπειρια
στην τροφωνιου δεν περιμενα να ωαλω τετοιο γκολ στο 90'.Η τσα2 ευγενικη, παρκιν 10 λογο μοτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
700
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού