Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 121 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περασα βραδυ Παρασκευης,25 Ιουνιου,το σπιτι αδειο, μου την παρoυσιασε η τσατσα με ευγενεια,δεν την ηξερα την γυναικα αυτη,εχει ενα ωραιο καυλωτικο χαμογελο ,δοντια ,χειλια ηθοποιού, και προσωπο καυλιαρικο ,θα πρεπει να ηταν ωραια στα νιατα της,τωρα την κανω γυρω στα 52 πανω-κατω...
Το σωμα της αρκετα καλο,με ωραιο βυζι ,της τραβηξα το σουτιεν και το αφησε να πεσει προς την κοιλια της,το δερμα της ειναι ωραιο στην αφη σε χρωμα καστανο βαθυ.Αρχισε με γλυψιμο στο στηθος,και μετα τσιμπουκι,καλουτσικο,ε, ηταν περασμενη και η ωρα,μην τα θελουμε ολα δικα μας ρε παιδια...
Οπως την χαιδευα την εφερα στο πλαι μου και της σηκωσα το δεξι ποδι και εγω της τον εβαλα απο το πλαι,μου λεει ,"αυτη η σταση ειναι η πιο αγαπημενη μου στο γαμισι",της λεω " και μενα ,καυλωνω πολυ μωρο μου,τι ωραιο μουνακι που εχεις, τι ωραια που με γαμας",εβαλε τα γελια και μου λεει,"εσυ με γαμας", "οχι μωρο μου μου αρεσει της λεω ετσι που με γαμας με το μουνακι σου ",χαμογελουσε ομορφα...ετσι κοιταζοντας απο το πλαι το καυλωτικο της στομα και προσωπο σιγα-σιγα εχυσα και ενω ειχα χυσει με αφησε ακομα κανα λεπτο να ειμαι μεσα της...
Αρχιδια δεν εγλειφε,τη ρωτησα,ειπε οχι,ειχε μονο ακαποτο τσιμπουκι,δεν πηρα...
Η γυναικα που δεν σου δημιουργει αγχος για το πως και αν την γαμησεις,φιλικη και πολυ εξυπνη και ευγενης...
Θα την ξαναπαρω σιγουρα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2010
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού