Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσοκαλόκαιρο σήμερα, η μεγαλύτερη μέρα του έτους… και μιας και ήμουν περαστικός από την περιοχή είπα να κάνω μια γρήγορη στάση μπας και είναι και η τυχερή μου μέρα. Πήγα κατευθείαν στο κατάστημα για την Φλόρη (ή Φλορίτα όπως μου συστήθηκε) μιας και είχα διαβάσει τις κριτικές από τους συναγωνιστές.
Το πιπίνι είναι εμφανισιακά άριστο, θα της έβαζα και 10 αλλά το κρατάω στο 9 μήπως και λόγω φωτισμού μου ξέφυγε κάτι. Άψογο κορμί, λεπτό, αλλά με ωραία περιφέρεια και λεπτή μέση. Στήθος αγαλμάτινο, στο σωστό μέγεθος (2,5), στητό, και σε σχήμα πυραύλου. Γενικά το πιπίνι είναι για φάγωμα ολόκληρο αλλά ας όψετε η περιοχή. Η Φλορίτα είναι Ρουμάνα, γύρω στα 20, είναι λέει ένα μήνα Ελλάδα, μιλά κάποια ελληνικά και μέτρια αγγλικά. Με την είσοδο στο δωμάτιο και μετά από μερικές κουβέντες έβαλε απευθείας το σκουφάκι. Προκαταρκτικά μηδέν δηλαδή. Πεολειχία μετριότατη. Μετά κλασικά τρεις στάσεις με βασική συμμετοχή από πλευράς της, αλλά και χωρίς μα και μου. Προς το τέλος έγινε κάπως πιο θηλυκή και χαδιάρα, αλλά απλά επωφελεία της για να τελειώνω. Συνοπτικά ένα πανέμορφο πιπίνι, που όμως είναι πολύ μέτριο από υπηρεσίες…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Φλόρη
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.458
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού