Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη στη Φωκαίας και Διδύμου όπου είχε πολύ εμφανήσιμες καινούριες αλλά δεν πέρασα μέσα όπως και άλλοι συναγωνιστές που περιμέναμε στο σαλόνι πιστεύοντας το σύνηθες οτι "πολύ καλή εμφάνιση αρα μάπα στο δωμάτιο". Κρίμα γιατί μόλις ανέβηκα τις σκάλες στο συγκεκριμένο σπίτι η τσατσα είπε το λακωνικό τα κάνει ΟΛΑ, χωρίς τις εξαντλητικές διαφημήσεις που κάνουν οι υπόλοιπες λόγω της κρίσης μπας και σταυρώσουν κανένα πελάτη. Σκέφτηκα να περάσω μόλις την είδα (μέτρια εμφάνιση μελαχρινής ελλεϊνίδας με τσουπωτό σώμα), ρισκάροντας πάνω στο οτι κοπέλα με μέτρια εμφάνιση θα προσπαθεί περισσότερο στο δωμάτιο. Καλύτερα να διάλεγα τις όμορφες της Φωκαίας. Μόλις μπήκε στο δωμάτιο (δεν άξιζε ούτε το όνομά της να συγκρατήσω) το χέρι της αμέσως να κάνει πανω-κάτω μαλακία στο εργαλείο μου που αυτό το επανέλαβε πολλές φορές μέχρι που αναγκάστηκα και της έκανα χαστουκάκι στο χέρι της μπας και σταματήσει. Μέτρια "αερόπιπα" και με σκουφάκι παρότι η τσατσά είπε "χωρίς", πεσμένα βυζιά που τα έκρυβε στο ολόσωμο που φορούσε, καβάλησε από πάνω και είπα να δώσω τόπο στη οργή. Γρήγορα με ρώτησε σε τι στάση να αλλάξουμε και αφού στο σαλόνι διαφήμηζαν λόκο της ζήτησα και εγώ ένα σκυλίσιο. Δεν με άφησε να το βάλω εγώ, αλλά καθώς της χαϊδευα τα βυζιά καθώς το χέρι που πήγε παρακάτω, διαπίστωσα οτι με το χέρι της είχε σύρει προς τα κάτω και το πέρασε επάνω από το κουλούρι και το έβαλε στο μουνί τελικά. Κάνω αμέσως πίσω τάχα μου να κάνω περισσότερο χώρο στο κρεβάτι και πιάνω μόνος μου να τον βάλω στο κουλούρι της. Προσπαθούσε πάλι να τον σπρώξει κάτω (άλλωστε δίπλα είναι το μουνί) και έκανα πίσω ξανά και ξανά. Τελικά τα κατάφερα αφού κατάλαβε δεν υπήρχε περιπτώση να συμβιβαστώ και ως εκ θαύματος έσπασε το προφυλακτικό. Να μην σας πολυλογώ τελικά έφυγα από το σπίτι βρίζοντας.

Μακριααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 13, 2010
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
601
Πόντοι:
2.077
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού