Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
χθές με έφερε ο δρόμος σε αυτόν τον γνώριμο χώρο. μετά από πολημηνη απουσια απο το συγκεκριμενο στουντιο μπηκα να δω ποια εργαζοταν. οπως το περιμενα η τσα2 με ενημερωσε οτι εργαζοταν η ευα. (ωχ αμαν λεω αφου απο την τελευταια μου επισκεψη ειχε παχυνει παρα πολυ). τεσπα περιμενα να την δω και μετα απο δευτερα σαλοναρει η ευα η οποια προς εκπληξη μου ειχε χασει καποια κιλα. την ευα την θεωρω στανταρακι τοσο για τις υπηρεσιες της οσο και την εμφανιση της. παραβολο των 50 και εισοδο στο δωματιο. μπαινει η ευα μεσα πιπα βαθια στα ορθια μπροστα στο καθρεπτη και με προτροπη της καθισμα στην καρεκλα ωστε να βλεπω την πιπα στον καθρεπτη. μετα στησιμο στα 4 στο χαλι με εμενα απο πισω σε βαθη καθισμα και να βλεπω απο τον καθρεπτη η ευα να χαστοικιζει τις βυζαρες της με δυναμη. τα αναλογα κωλομπαστακια απο μενα. το τελος δεν εργησε να ερθει. στα συν οτι καθως την εβγαλα απο μεσα της με γεματη καποτα τον πηρε στο στομα της παλι κανοντας μου μια περιπου 3λεπτη πιπα. ,ου εβγαλε την καποτα με σκουπισα και με αποχαιρετησε. τελικα ηταν μια καλη περιποιηση και το 50αρικο κατα 90% ειχε την αποσβεση του.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2010
Όνομα κοπέλας
Eύα
Υπηρεσίες
Μέγας
Εγγραφή:
7 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
263
Πόντοι:
4.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού