Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Αλισια ειναι μια Ρωσιδα ξανθια ψιλη γυρω στο 1.80 προσωπακι ομορφο, ωραιο σωματακι με ωραιο φυσικο βυζακι το οποιο εχει παρα πολυ ωραιο σχημα μαλακο και με μεγαααλη ρωγα.! Κωραρακι ολοστρογγυλο το οποιο αγγουρευει στα 4 αρα δεν με χαλαει. Απλο προγραμμα στα 30 και περισοτερο χρονο με ισπανικο στα 40, προτιμησα το 2ο και μετα απο λιγο η Αλισια μπηκε στο δωματιο ευδιαθετη και μετα την συντομη γνωριμια αρχησαμε τα προκαταρτικα αφηνοντας με να παιξω με τα ωραια ολοστρογγυλα βυζακια της, αλλα και αυτη να μου ανταποδοσει καποια χαδακια, δεν αργησε και μου τον εκανε ντουρο κατευθειαν. Η πιπα της καλη οχι τιποτα το ιδιεταιρο αλλα ο τροπος που τον παιρνει στο στομα της με τα βογγυτα που βγαζει με εφταιξε για τα καλα, προταση δικια της για ισπανικο το οποιο το ειχα ξεχασει, το οποιο δεν το ειχε και τοσο αλλα παω πασο, ξανα πιπα και φερνοντας μου την κωλαρα της προς το μερος μου και καβαλοντας με σε σταση 69 ειχα την μουναρα της φατσα καρτα, αλλα χωρις να εχει βγαλει το βρακακι της.! Η σταση της πολυ βολικη για 69 δεν ξερω αν το εχει στο προγραμμα αλλα προτινετε για οποιον γουσταρει αφου σου δινει πολυ χερι.!! για να παιξεις.! Δαχτυλακια αφησε απο πανω αλλα και λιγο μεσα απο το βρακακι της παραπερα δεν δοκιμασα. Το αρχισαμε αυτη απο κατω οπου εβαλε το ενα ποδι της στον ομο μου και μπηκα σχετικα ευκολα, το μουνακι της αν και με καποτα ειχε πολυ καλη αισθηση, φιλακια παντου και αναστεναγμοι πολυ καυλωτικοι. Αλαγη στα 4 οπου πηρε πολυ καλη σταση συμετεχοντας και αυτη κουνοντας την λεκανη της κυκλικα και παρακολουθοντας και οι δυο μας την ολη φαση απο τον καθρεφτη φυγανε τα χοντρα.! Σηκωθηκε ντυθηκε με καληνυχτησε και αποχωρησε...
Καλη περιπτωση η Αλισια δινει αλλη ανασα σε αυτον τον ξεπεσμο που υπαρχει στον Βαρδαρη και απο θεμα εμφανισης και εξυπηρετησης, θα την ξαναπροτιμησω σιγουρα στο μελλον, η κοπελα διχνει να τιμαει τα λεφτα που της αφηνεις, μακαρι να την δουμε και σε κανενα στουντιο...ισως στο 35Α.???

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.276
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού