Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Υστερα απο τα εγκωμιαστικα σχολια συναγωνιστων ειπα να δοκιμασω κι εγω την περιβοητη Αφροδιτη
Οπου Αφροδιτη μια πλαταρου ξανθια με ασσυμετρο ξανθο καρε,1,5αρι πεσμενο στηθος που μου χτυπησε ασχημα στο ματι κι εναν κοιλιακο μα τι κοιλιακο!Σε καποιο σημειο ενιωσα σαν να γαμουσα τον Gummy Bear..Απο θηλυκοτητα μηδεν στο πηλικον κι εμφανισιακα και σαν συμπεριφορα!Ναι οκ γλωσσοφιλαει,μπαλαμουτιαζει κλπ αλλα η κορμοστασια της και το στυλ της μου θυμιζαν τις περισσοτερες φορες το καμαρι του καμπου το Βασιλομπιλαρο Καραπιαλη!!
Στο ψητο εγινε ακριβως οτι φανταζομουνα οτι θα γινει!Μπαινει μεσα και κατευθειαν μου λεει να σηκωθω ορθιος..αντε και σηκωνομαι κι αρχιζουμε τα γλυψιματα τα αχ βαχ τα ετσι τα αλλιως!Οκ μεχρι εδω!Κοιτα να δεις λεω απο μεσα μου που θα με βαλει να κατσω στην καρεκλα τωρα!Bingo!!Παιρνει την καρεκλα και μου λεει βγαλε το μποξερακι και κατσε εδω!Αντε κι εκατσα σαν τον βλακα με αυτην να με πιπωνει,να μου γλειφει τις μπαλες κι ολα αυτα τα οποια γραφουν και οι προηγουμενοι!Πολυ καλη πιπα η αληθεια να λεγεται!Απο ενα σημειο και μετα αρχιζαν να κρυωνουν τα κωλομερια μου σε αυτην την απροσδιοριστου υφους καρεκλα συν του οτι κοιταζωντας την ολο και ξενερωνα!Οποτε ηρθε η ωρα του Γιαννη Βαλαωρα και της λεω να παμε στο κρεβατι!
Ακολουθησε ανεβασμα απο πανω...δεν το εχει με την καμια λογω βαριας κατασκευης και πισωκολλητο οπου και κατεθεσα μετα βαιων και κλαδων!
Συμπερασματικα...αντιαισθητικη εμφανιση,παρα πολυ καλα προκαταρκτικα και απλα καλο προγραμμα!
Για μια φορα καλη ειναι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 20, 2010
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού