Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το σκηνικό χάλασε με το που βγήκα από το μαγαζι και πήγα να πάρω το αμάξι μου από την Ιουλιανου και με είχαν γράψει ενω παράλληλα μου ειχαν πάρει και τις πινακίδες. Εξού και το 1 στο παρκάρισμα.
Επίσκεψη Κυριακή κατά τις 5, με το που ξεκίνησε βάρδια η Τζούλια.
Εμφανισιακά είναι νεαρά, μαύρο μακρύ μαλλί, 2αρι βυζάκι, με ωραίο σωματάκι, πλούσιες καμπύλες και μέτριο πρόσωπο. Ο κώλος στα 25€ ήταν ένα δελεαρ. Επίσης το μενού είχε ακάπατο, το οποίο και πηρα γιατί ήμουν ο πρώτος της βάρδιας και δεν είχε βάλει τίποτε άλλο στο στόμα της.
Στο δωμάτιο μπήκε χαρούμενη. Μου συστήθκε και μου είπε οτι είναι από Ρουμανία. Με ρώτησε αν θέλω σκούφι και αφού απάντησα αρνητικά. Ξεκίνησε μια συμπαθητική πίπα και όταν ήρθε σε στήση, φόρεσε με το στόμα παρακαλώ την καπότα. Της ζήτησα να ανέβει από πάνω και δέχτηκε. Κούνηθηκε συμπαθητικά και μετά από κάνα 2 λεπτο της ζήτησα κουλούρι. Γύρισε στο πλάι και πραγματικά γεύτικα το στενό κολαράκι της. Παρόλα αυτά η συμμετοχή της ήταν μηδενική. Λές και έπερνα τούβλο. Κάτι λίγα ψιλοβογγητά αρκετά προσποιητά.
Ψιλοξενέρωσα και της είπα να τον πάρει στο στόμα για να τελειώσω. και έτσι και έγινε.
Αν θέλετε στενό κολάράκι για ένα ξέσκισμα δεν θα έλεγα όχι. Αλλά όχι για 2η φορά.
Καλά βόλια και προσοχή στους μπάτσους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2010
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
1
Πόντοι:
2.062
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού