Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Άρτι αφιχθής από το ίδρυμα της Κατεχάκη έχω να πω ένα... Έχανα που δεν εμπιστευόμουνα Σιμόνα! Η κοπέλα είναι πολύ καλή. Εντάξει... μικροκαμωμένη, με στήθος που χωράει στην ανδρική παλάμη, αλλά ξέρει τον τρόπο να σε κάνει τούρμπο!

Ευγενική, πρόσχαρη και φιλική, ομιλητική εκεί που χρειάζεται και όσο χρειάζεται και με αγκαλιά στο τέλος για το χαλάρωμα...

Δεν περιγράφω άλλο...



Αφου συμφωνω 100% με το dokimazo ....συνεχιζω και εγω.!!! Προσωπακι θα ελεγα μετριο, μαλι μαυρο με ξανθιες ανταυγιες, βυζακι μικρο με ρωγα καγκελο.! μπουκαρε στο δωματιο στο οποιο δεν ειναι και απο τα καλυτερα. την περημενα στο κρεβατι οπου αρχισε να ξεντυνετε αργα αργα και ενω εγω χαιδευα το απαλο teen δερματακι της, κωλαρακι μικρο στενο καμπυλωτο. Αφου μου εριξε μερικα φιλακια και μερικα χαδακια περασε το λαστιχο με τροπο που με εσφιγγε λιγακι, πιπα ολο παθος με αρκετο ρουφηγμα, μου πεταξε και την κωλαρα της στα μουτρα μου οπου διακρινοταν το μικρο αλλα ωραιο μουνακι της, με ρωτησε αν θελω να ανεβει απο πανω πραγμα που δεχτηκα και με το ενα ποδι στο γονατο και το αλλο με την πατουσα να παταει στο κρεβατι, τον ετριψε καλα εξωτερικα στο μουνακι της τον εβαλε μεσα, εκατσε λιγακι ετσι να φορμαριστει.! Κινησεις αργες καυλωτικες μονο που εβλεπα την εισοδο στο μουνι της που ξεχιλωσε εμφανησιακα αλλα εσωτερικα πολυ στενο, καυλωνα κιαλλο, γονατισε και με το αλλο ποδι και ξαπλωσε πανω μου αναλαμβανοντας εγω απο κατω και τελειωνοντας ετσι δεν ηθελα να το χαλασω και εχυσα, δεν το καταλαβε και οταν της ειπα φινιτο σαν να στεναχωρεθηκε λιγακι, σηκωθηκε ντυθηκε και με καληνυχτησε με δυο φιλακια στα μαγουλα...
Την κοπελα την σνομπαρα τοσο καιρο και εχανα, χθες καταλαβα την αξια της και θα την ξαναπροτιμισω στο μελλον για περετερο testing...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2010
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.276
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού