Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 107 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ξημερώματα Δευτέρας,γύρω στις 2. Μετά από 2-3χρόνια και με βάση τις προηγούμενες κριτικές,είπα να ρίξω μια ματιά.Η είσοδος και το σαλόνι του μαγαζιού,όπως ήταν πριν χρόνια..μπουρδέλο...Περιμένω να βγει η κοπέλα απ το δωμάτιο. Μια μέτρια κοπέλα,χαμογελαστή,με βυζάρες ,πιασίματα και κοιλιά,καλυμένη με το κατάλληλο ένδυμα. λέει η τσατσά ,15 ευρώ.Δε γαμείς λέω..τι είναι τα 15 στα 100άρια και τα 50άρια στα στούντιο...τα δίνω και περνάω μέσα.Περίμενα κανένα πεντάλεπτο..είχε πελάτη.Η ευχάριστη έκπληξη,είναι ότι μέσα τα δωμάτια ,τα έχουν συμμαζέψει..νηπτίρας,πάτωμα,τοίχοι κτλ καμιά σχέση με πριν...χωρίς αυτό να σημαίνει βέβαια τίποτα σπουδαία πράγματα ,αλλά απ το παλιό χάλι καμιά σχέση..Έσκασε λοιπόν μετά από λίγο και η Μαρία,η βουλγάρα. Δεν θα μπω σε λεπτομέριες του έργου,απλά 2 κουβέντες....Προκαταρτικά και πίπα ,που έχω συναντήσει σε πολλά στούντιο με 50 -60 ευρώ....και που λέμε ότι μείναμε και ικανοποιημένοι σε γενικές γραμμές.Μετά κώλος και τέρμα.
Ο λόγος που μπήκα στην διαδικασία να γράψω(δεν το συνηθίζω γενικά)είναι η συμπεριφορά της.Αν και χαλάω αρκετά λεφτά σε επισκέψεις ,οπότε βλέπουμε και κρίνουμε,η συγκεκριμένη είναι πολύ απλά ..άνθρωπος. Λίγο η κουβέντα(ελληνικά περιορισμένα,αγγλικά όχι),λίγο οι κινήσεις,ο τρόπος ,κάποιες πολύ απλές λέξεις...γενικά αυτό που εκπέμπει,παρόλο το βούρκο του Μεταξουργείου,που σε κάνει κάπως, ελάχιστες φορές το έχω συναντήσει...Δεν είμαι πιτσιρικάς,είμαι στα δεύτερα ..άντα, οπότε υπάρχει κάποια εμπειρία...Δεν νομίζω ότι φέρθηκε σε μένα έτσι(εγώ πάντα είμαι ευγενικός και προσεκτικός στην συμπεριφορά με τους ανθρώπους αυτούς),νομίζω πως είναι γενικά έτσι...Και δε μιλάω για φιλοφρονίσεις και κουβέντες ψιλομούφα που απλά αποσκοπούν σε εντυπώσεις και πελατεία(όχι πως το αποκλέιω),μιλάω για πολύ ανθρώπινες και καθημερινές,αλλά σπάνιες συμπεριφορές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Σεβαστός
Εγγραφή:
4 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
5
Πόντοι:
1.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού