Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 57 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πέρασα και εγώ μια βόλτα από το 6. Η τσατσα ευγενική με ρώτησε εάν είχα δει την κοπέλα, που είχε βάρδια, της είπα όχι και μου έστειλε τη μικρή για επίδειξη προσόντων. Γύρω στο 1.70, αδύνατη, ξανθιά, καλό στητό βυζί και κωλαράκι λίγο αδύνατο για τα γούστα μου. Αφού αποφάσισα να το τιμήσω με την παρουσία μου έδωσα το 30αρι στην τσ. και μπήκα στο δωμάτιο όπου μπορούσαν να είχαν ρίξει ένα σκούπισμα προτύτερα ώστε να μην καρφώνουν στις πατούσες μου σκουπιδάκια κλπ. Έπειτα από λίγο όρμησε στο δωμάτιο η μικρή "τζούλια" και άρχισε το έργο. Προτού καλά καλά βγάλω το εσώρουχο πέρασε προφυλακτικό στο εργαλείο και ξεκίνησε την προσπάθεια για ανόρθωση. Αλλάξαμε 5-6 διαφορετικές στάσεις έως ότου να τελειώσει το έργο. Στα συν ότι η κοπέλα είναι ελαφριά και την κάνεις ότι θέλεις, στα μείων η μιζέρια του χώρου. Εάν έχεις επισκεφτεί τη βιλίτσα της Μαριάνας στο Ηράκλειο, σε ρίχνει λίγο η εικόνα, αλλά στοιχίζει και τα μισά χρήματα. Στο επόμενο ταξίδι στα όμορφα Χανιά θα τιμήσω και κάποιο άλλο σπιτάκι για σύγκριση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 30, 2010
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Μέλος
Εγγραφή:
13 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού