Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 122 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά απο μια σύντομη βόλτα στην Λιοσίων όπου το επιπεδο ήταν πολύ χαμηλό για τα χρήματα (20 ευρω) και ενω ειχα μια σύντομη γνωριμία με συναγωνιστες που ακολουθουσαμε ο ένας τον αλλο ως στρατιωτικη φαλαγγα απο μπουρδέλο σε μπουρδέλο κατεληξα μεταξουργείο ( περι της 2.00 τα μεσανυχτα). Ξεκινώντας απο ψηλά στην ιασωνος ειδα την σοφία στην ιασωνος 1 οπου την εχω παρει και πιστευω ότι ειναι πολύ καλη και ως υπηρεσίες αλλα και πολύ ομιλητικη..Τις λέω θα ερθω μετα..καταλήγω με τα πολλα στον εν λόγω οίκο οπου βαρδια ειχε η στέλλα. Η κοπέλα ειναι πραγματικά πολύ όμορφη . Όμορφο πρόσωπο,μέτριο στήθος που όμως φαινεται μεγαλύτερο λόγω της μικρωκαμωμενης σωματοδομης της, μέση δαχτυλίδι και μια καλοσχηματισμένη KΩ-ΛΑ-ΡΑ δια χειρός pininfarina. Η κοπέλα δεν εχει απλα κώλο...σέρνει τρειλερ..αφου δεν περιμενε κανεις (διότι εχω δει να περιμενουν ουρα για παρτη της) δίνω τον οβωλό στον χάροντα και μπαινο στο δωματιο..η κοπέλα ηρθε αμεσως εχοντας πολύ καλή διαθεση..αρχισε χαδακια και φιλακια στο σώμα και αφου μου σηκώθηκε αρχισε μια βαθια πιπα που γινόταν ολο και πιο γρήγορη γύρω στα 2μιση λεπτα διαρκεια..μου λεει πως να στηθει..της λεω έλα απο πανω..μου λεει οτι δεν κανει απο πανω...μόνο στα 4 και ιεραποστολικο..την στήνω στα τεσσερα και εχω θεα το τρειλερ και την κωλοτρυπιδαρα της..αλλαζουμε σε ιεραποστολικο, οπου η αληθεια είναι ότι κρατουσε λίγο αποσταση...βάζω τα ποδια της στους ώμους μου και μπαίνω όλο και πιο βαθια..ώσπου η Αίτνα εξερράγη και το μαγμα κατεκλυσε την γη.. γενικα αξίζει αν και θα ηθελα να προσφέρει και άλλες υπηρεσιες για τα 20 ευρώ.. Σύντομα την βλεπω σε στούντιάκι..adios!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2010
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού