Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινη επισκεψη για να βρω την περιβο'ι'τη Μπαρμπαρα! Παρκαρα ακριβως απ'εξω και ανεβηκα! περιμενα κανενα 10 λεπτα και βγαινει η κοπελα,ωραια εμφανιση χωρις να εχει κατι το εντυπωσιακο,δινω το αντιτιμο και δειτε συνομιλια με την τσατσα¨..
ΤΣΑΤΣΑ...Αποφασισες να μπεις?
ΕΓΩ......Δε σας καταλαβα?
ΤΣΑΤΣΑ...Σε θυμαμαι,ερχεσαι συνεχεια και φευγεις
ΕΓΩ......Λαθος κανετε,πρωτη φορα ερχομαι
ΤΣΑΤΣΑ...Δε κανω ποτε λαθος εγω,εσυ εισαι
ΕΓΩ......Ωραια και τι θες τωρα?
Αυτο της απαντησα κι εφυγε,πολυ ηλιθια ρε παιδια,μου χαλασε τη διαθεση! Οσο περιμενα στο δωματιο ακουγα την σπαστικη φωνη της κοπελας να λεει ολο μαλακιες..και μπαινω στο ψητο τωρα,ανοιγει τη πορτα και πηγαινει στο νηπτηρα να κανει τσιγαρο,μου κανει νοημα να παω κοντα της και αρχιζει να ριχνει τον καπνο πανω μου,παρατηρησα κιολας οτι εχει κατι βλεβες στα βυζια πολυ αποκρουστικες,μολις τελειωνει το τσιγαρο καθεται στο κρεβατι και χωρις να το καταλαβω βαζει τον ''μητσο'' στον στομα της χωρις καποτα,την τραβαω και της ειπα να μου βαλει και τι απαντησε? ''εμενα ετσι μου αρεσει''! Μετα πολλα μου τη βαζει,μολις την εβαλε στο στομα της,την εβγαλε και μου ειπε δε μπορει τη γευση της καποτας! με βαρια καρδια της το βαζω στο μουνι και κανει κινηση για γλωσσοφιλλο,που πας κυρια μου που εχεις γλειψεις ενα σωρο πουτσους?!Ξενερωσα,τελικα την εχυσα στα βυζια! Προσοχη παιδια,δεν εχει καμμια αισθηση καθαριοτητας,δεν αξιζει τον κοπο να κολλησουμε τιποτα για μια πουτανα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2010
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Μέλος
Εγγραφή:
30 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
4
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού