Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έκανα βολτα απο τον οικο αυτο με τα μικροσκοπικα δωματια(και τα μονά κρεβατια οι μαλάκες)και το σαββατο 23 του μηνος. Ειδα την κοπελα, αλλά ειχε βγει στο σαλονι με σκυφτο το προσωπο και εμφανως ντροπαλη. Φοβηθηκα λοιπον να μπω αν και εμφανισιακα μου αρεσε. Ο τσατσος ειπε οτι ειναι πρωτη μερα στη δουλεια και ισως ηταν αληθεια αυτο. Την επομενη μερα(κυριακη) ηταν παλι η ιδια, με πιο αερατη εμφανιση στο σαλονι και κλεινοντας το ματι. Δεν αντεξα στον πειρασμο, οποτε υπεκυψα την 2η φορα. Ηρθε μετα απο λιγο. Ουτε Ελληνικα-Ουτε Αγγλικα λεξη... Ειναι ρουμανα και μου εδωσε να καταλαβω οτι μιλαει Ρουμανικα και πορτογαλικα. Ειναι μελαχροινη με ωραια 2αρια-2,5 αρια βυζια, μικρούλα και μπλε ματαρες που τρελλαινομαι!Ξεκιναει με ρηχο τρομπονι που στη συνεχεια βελτιωσε και περιποιηθηκε και τις μπαλες κατοπιν αιτηματος μου. Το σωμα της βελουδο και τα δαχτυλα, ελευθερα εξερευνουσαν τα παντα(εκτος απο κωλο).Ξεκινημα με κλασικο και παραλλαγη με τα ποδια στους ωμους, με κοιταγμα στα ματια και φιλακια. Την ρωτησα αν μπορω να χυσω στο στομα της(με νοηματα ολα αυτα)αλλά δεν δεχτηκε, ουτε προτεινε εξτρα λεφτα. Τελειωσα, επειτα απο 4-5 φορες οπου ειχε βαρεσει ο τσατσος την πορτα, η μικρα δεν χαμπαριαζε και πολυ, αλλα εμενα μου τη σπαει παρα πολυ να χτυπανε πορτα. θα του τα λεγα ενα χερακι, αλλα την ειχε καταλαβει και ηταν εξαφανισμενος στο τσατσοδωματιάκι του.
Συμπερασματικα η μικρά προτεινεται, ιδιαιτερα για πιπινολαγνους. Παντα με το χαμογελο και προσχαρη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 25, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
1.263
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού