Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 89 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν η κοπέλα είναι δυναμίτης! Γερμανίδα ψηλή, με λίγα παραπάνω κιλά που όμως ταιριάζουν με το σώμα της, χαμογελαστή και με κάτι βυζιά που... σε αγχώνουν! Για τέτοιο μέγεθος μιλάμε! Διάλεξα το πρόγραμμα των 50Ε που περιλαμβάνει γυμνό στοματικό και σεξ. Τσιμπουκάκι μέτριο αλλά ρουφηχτό, δεκτική στα χάδια, μάλιστα μου προέτρεπε συνεχώς "play with me". Μετά στήθηκε στα 4 όπου άρχισα το σφυροκόπημα. Δέχτηκε με υπομονή το γεγονός οτι αργώ να τελειώσω, και μετά το πισωκολλητό μου έκανε ξανα πίπα για διάλλειμα. Στο τέλος και αφού αλλάξαμε 2-3 στάσεις με τέλειωσε με το χέρι της και χωρίς προφυλακτικό. Ευγενική, πρόθυμη κοπέλα που στη κυριολεξία "σκίζεται" για να ευχαριστηθεί ο πελάτης. Δεν έχω ξαναδεί απο άλλη ιερόδουλη τόση υπομονή και επιμονή, και μάλιστα μονο με 50 ευρώ. Στα αρνητικά της το υπερβολικό σιλικονάτο βυζι και το μικρό προγούλι, ενω το σώμα της είναι πολύ περιποιημένο, με τα πολλά τατουάζ και piercing.
Αν ήμουν συχνότερος πελάτης των εν λόγω μαγαζιών μάλλον θα ξαναπήγαινα στη Μανταλειν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2010
Όνομα κοπέλας
Μάντελαϊν
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού