Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βράδυ Πέμπτης, η εβδομάδα πλησιάζει στο τέλος, η δίαθεση πεσμένη, τί καλύτερο από το να κάνω ένα δώρο στον ευατόν μου.
Στην επιλογή δεν δυσκολεύτηκα ιδιαίτερα, μιας και πέτυχα την Εύα στις επάλξεις της ηδονής με το λευκό της μπικίνι να περπατά γατήσια στις γόβες της.

Αμέσως καταθέτω το αντίτιμο στο ευγενικό και τσαχπίνικο αγόρι και προχωρώ στα ενδότερα.

Η αναμονή είναι μικρή και η Εύα με την απίστευτη κορμάρα της, αμέσως ανεβάζει τη θερμοκρασία και την πίεση μου κατακόρυφα, λίτρα αίματος ταξιδεύουν άμεσα στο εργαλείο μου και μονομιάς το κοντάρι μου είναι σε έγερση.

Πλέον αφήνομαι στην περιποιήση της θεάς, που σαν λυσασμένη ύαινα, με την ξανθή της χαίτη, ορμά στο καβλί μου και αρχίζει να μου το καταπίνει μέχρι το λαρύγγι της (ούτε ο ο Uri Geller δεν εξαφανίζει έτσι αντικείμενα).

Με περισσή δεξιοτεχνεία και υπέροχους ήχους με φέρνει στο αποκορύφωμα, αλλά κρατιέμαι για να απολάυσω και τη συνέχεια.
Η συνέχεια είναι αντάξια επαγγελματικής τσόντας, μιας και η Εύα είναι καθαρόαιρμη πορνοστάρ που θέλεις να τη σκίσεις σε κάθε στάση, κάνοντας χρήση όλων των επίπλων που βρίσκεις στο δωματίο.

Έγινε απίστευτη μάχη, όπου στάθηκα αντάξιος της αντιπάλου μου μέχρι να τελειώσω σε ένα άγριο πισωκολλητο συνοδευμένο από καβλιάρικους διαλόγους.

Η τύπισσα δεν παίζεται, μιλάμε για άγριες καταστάσεις.

Όταν έφυγα (σέρνοντας τα πόδια μου) δεν θυμόμουν τίποτα από αυτά που είχαν μεσολαβήσει στην εβδομάδα, παρά μόνο το άγριο γαμήσι που μου έκανε.

Μιλάμε παρότι το έχουν γράψει και άλλοι η γκόμενα δεν παίζεται: απίστευτη κορμάρα, με δυο εξωγήινους βύζους και μια απίστετη τεχνική και κάβλά που την βγάζει στο δωμάτιο.

Μακάρι να μπορούσα να βάλω δεκάρι για την διάθεση και την απόδοσή της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Εύα
Μέλος
Εγγραφή:
17 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού