Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
χτες βραδυ 22/4/10 κατα τις 1.30 ξεκιναω με φιλο την τσαρκα απο το σπιτακι αυτο με σκοπο να τα γυρισουμε ολα προκειμενου να βρουμε οτι καλυτερο μιας και οι δρομοι ηταν αδειοι!!!μετα απο 6-7 σπιτακια μπηκε ο φιλος και γυρισα στο μουνακι αυτο να το λιωσω μιας και στο σαλονι ηταν πολυ φιλικη και μου εκανε κλικ το φερμουαρ.κοντοπουτανο με πεδιλακι ωραιο κολαρακι και βυζακι οπως το γουσταρω.
μπαινω αμεσως πλερωνω και περιμενω,σκαει και πιανουμε κουβεντουλα απο που εισαι εχεις ωραια βυζακια κτλ.πολυ φιλικο το μωρο και λεω ξεκιναμε πολυ σπεσιαλ, της λεω πως σε λενε και μου λεει αννα και κανω πολυ καλο γαμησι.για να σε δω καυλιαρα μου της λεω και ξεκιναει.........
πιπα με μουγκριτα αλλο πραμα,μουχει γυρισει και το κολαρακι της προς το μερος μου και την εχω μια δαχτυλο μια χαστουκι στα μαγουλακολο
της λεω εισαι θεα τι τσιμπουκα ειναι αυτη που κανεις? για οσκαρ τσοντας εισαι και οσο της ελεγα τοσο μουγκριζε σαν αγελαδα που την σφαζουν,
μεσα στην καβλα και ενω γλειφει κανα 5λεπτο της λεω το μαγικο ''τα αρχιδια μου ετσι θα τα αφησεις?''και πλακωνετε ρε μαγκες σε ενα αρχιδογλειψιμο αλλο πραμα.ρε πουστη μου το θυμαμε και καυλωνω.να της λεω μωρη καυλα θα σε παντρευτω με αυτα που μου κανεις και να εχει ενα αρχιδι μες το στομα και να μουγκριζει.αφηνει τα αρχιδια και ξαναπιανει πουτσο και της λεω ξεκολα θα χυσω και δε σταματαγε.τραβιεμαι και την γυρναω ιεραποστολικο,στην κολοτουμπα που παμε να κανουμε κανει μια ετσι και μου γλειφει τη ρωγα και της λεω εισαι πολυ ξεκολιαρα γυναικα και μου την δαγκωνει,ξαπλωνει και μου λεει σκισε με.
το καβλι μου δεν το οριζω απο την καβλα,της σηκωνω τα ποδια ψηλα τα πιανω και τα δυο με το ενα μου χερι και το αλλο μου χερι το κοντραρω στον τοιχο και ξεκιναω με 3 επιθετικους........η αληθεια ειναι πως το μουνι της ειναι πολυ δουλεμενω και ξεχυλωμενο αλλα στα αρχιδια μου.
μετα απο καμια 15αρια χτυπηματα ξεκιναει να γεμιζει το μπαλονι που εχω στον πουτσο μου και δεν σταματαγα με την καμια.η γκομενα δεν ειπε κουβεντα μεχρι που αρχισε να πεφτει.βγαινω και κανει μια ετσι οπως εχει τα ποδια ψηλα και μου σκαλιζει τις ρογες με τα δαχτυλα.τι καβλα ηταν αυτη ρε.ξεκινησε κουβεντα μετα,σου αρεσε εισαι πολυ καλος και τετοια και της λεω ελα φυγε να παω να πλυθω και μου λεει με διωχνεις τωρα και κανει ετσι και με αγκαλιαζει και μου λεει δεν φευγω.
πλακα πλακα ολοκληρη εκθεση εγραψα.
μακραν το καλυτερο γαμησι που εχω κανει σε μπουρδελο,δεν ξερω αν φταιει που δεν εχουν δουλεια αλλα την αννουλα δεν παιζει να μην την ξαναγαμησω!!!
στα μισα δελα παντος ειχαμε χαμουρεματα στο σαλονι με τις τανες προκειμενου να μπουμε.πολυ αναδουλεια εχει πεσει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
dimitris_ola
Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
1
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού