Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη στις 18/4. Το εν λόγω τεμάχιο εργάζεται και στην Τροφωνίου επάνω νομίζω. Οι βαθμολογία της συνήθως μειλίχιας τσατσάς οφείλεται στο ότι είχε τα νεύρα της και βρόνταγε πόρτες. Η στάθμευση άνετη λόγω Κυριακής. Στο προκείμενο τώρα, η Μελίνα είναι ξανθιά με κοντό καρέ, τροφαντή. Ηλικιακά παίζει κάπου μεταξύ 47-50. Όμορφη δεν μπορείς να την πεις. Στο δωμάτιο ήρθε χαμογελαστή, έβγαλε το κραγιόν της για να μην με λερώσει (οι επαγγελματίες πάντα πρέπει να σκέπτονται τους παντρεμένους) και ξεκίνησε να με γλύφει από το λαιμό προς τα κάτω, ενώ ακόμα εγώ απαλλασόμουν από το μποξεράκι μου. Ξάπλωσα και αυτή έφτασε στην επίμαχη περιοχή όπου μου φόρεσε το προφυλακτικό, καραμέλωσε τα @@ και άρχισε μια βαθιά πίπα που τη διέκοπτε μόνο για να ξανακαραμελώσει τα @@ και να δεχτεί μερικά πουτσοσκάμπιλα. Εννοείται ότι σύντομα με έκανε πύραυλο, οπότε την έβαλα να κάτσει από πάνω. Κατέθεσα έτσι, αφού αυτή ίππευσε μανιασμένα τον πούτσο μου. Για να δικαιολογήσω τον τίτλο που έβαλα, θέλω να πω ότι η συμμετοχή της μου θυμίζει πολύ την πολυαγαπημένη μας Σάντρα που δούλευε κάποτε στο Φυλής 109. Γράφω "μήπως" γιατί δεν την έχω τεστάρει αρκετά. Σίγουρα μια "τίμια" gfe επιλογή!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 18, 2010
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού