Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετα απο απουσια στο υπεροχο αυτο σπορ! επιστροφη με μια αδιαφορη (απο μερος της) συνουσια με την Βικη,Πολωνεζα με γενικα ομορφο παρουσιαστικο,μετριο προς καλο σωματακι,και με διπλου χρωματος βαφη στα μαλλια(μαυρα απο μεσα ξανθα απ´εξω) νομιζω οτι της πανε.Στο θεμα μας, 25€ το κομιστρο με ακα,69,ισπανικο,αλλα η ξεναγος επεμενε οχι τελειωτικο.Μπηκα,γδυθηκα,αλλαμεσα στο απολυτο σκοταδι καταφερα ο γκαστονε να δω πριν «ακουμπησω» εναν τεραστιο λεκε στην μεση του κρεβατιου.περιμενα ορθιος κ μετα απο 4 λεπτα ηρθε το κοριτσι,της εδειξα το σημειο χ και ξεκινησαμε τις εχθροπραξιες με εμενα ορθιο(που γουσταρω πολυ!!)και το κοριτσι στην ακρη του κρεβατιου.Πιπ@ χωρις καθολου χερια,καραμελωμα στα @ρχιδι@,και πολυ ομορφο απαλο γλειψιμο του κορμου,ολα αυτα ομως στο αδιαφορο,γί αυτο και ο τιτλος κουρασμενη βικη.Της χαιδευα το πεσμενο 2.5αρι στηθος(με το σουτιεν στη σαλα φαινεται στημενο 3αρι) οποτε και ημουν ετοιμος για καρφωμα,στα 4 η Βικη,υπεροχη η θεα της κωλαρας της,τα μουνοχειλ@ της αγκαλιαζανε τον πουτσο μου μπροστα στα ματια μου,οποτε και αφεθηκα στην «ακινητη» Βικη.(Παντως η ξεναγος εδιωξε μπροστα μου 2 αλλοδαπους),ο λεκες απο σπερμα ομως δεν φευγει μονος του,πρεπει να αλαζουμε και κανενα σεντονι!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 13, 2010
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού