Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τετάρτη λοιπόν γυρνώντας από δουλειά με τον ηλεκτρικό βγαίνω στην Αττική για μια βολτίτσα στα μαγαζιά της περιοχής. Πέρασα από ρεμούνδου που ήταν παλιά η Μπρέντα ο μαύρος πειρασμός αλλά εμφανίστηκε μια άσχετη λευκή μπουρούχα. Φεύγοντας περνάω από το συγκεκριμένο στο οποίο είχα να πάω πολύ καιρό και λέω δε μπαίνω να δω; Η ώρα 19.30 και δεν υπήρχε κανένας μέσα. έρχεται η τσατσά μου λέει τα σχετικά, σκάει μύτη και ο κορίτσαρος από τη τσεχία... ΚΟΛΑΣΗ, διαθέτει ένα αθώο βλέμμα που προσωπικά με φτιάχνει απίστευτα... (ο καθένας βέβαια έχει τα γούστα του). Της λέω της τσατσάς, είχα έρθει πριν πάρα πολύ καιρό και ήταν μια Ιβάνκα από τη τσεχία που ήταν πολύ καλή. Μήπως εννοείς Ιβάννα μου λέει; Αυτή είναι.. Είναι πολύ καλή μου λέει, ελεύθερο στοματικό και τα σχετικά. Με μια επιφύλαξη μπαίνω στο δωμάτιο, αλλά μόλις ήρθε την αναγνώρισα αν και είχα ενάμιση χρόνο να τη δω! Της κάνω, έχει πολύ κρύο έξω και ήρθα να δω αν μπορείς να με ζεστάνεις, θα σε κάψω μου λέει..! Πρέπει να πέρασε σχεδόν 20λεπτο εκεί μέσα. Έχασα τη μπάλα μάγκες! Με ξάπλωσε και ξεκίνησε να μου δίνει καβλιάρικα φιλάκια από το λαιμό κατεβαίνοντας, όταν έφτασε κάτω με σκούπισε με ένα μωρομάντιλο και άρχισε να γύφει τις μπάλες... απογείωση! Η γλώσσα της ξεκινούσε από χαμηλά στα αρχίδια και προχωρούσε αργά και βασανιστικά μέχρι πάνω.. μετά από 4-5 τέτοια γλιψήματα το βάζει όλο μέσα και αρχίζει να γλύφει τρυφερά και αργά στην αρχή! Σε κάποια φάση της λέω σήκω, τη βάζω στα γόνατα, κάθομαι κι εγώ στα γόνατα και το παίρνει ξανά στο στόμα, της λέω θέλω να τελειώσω στα βυζιά σου με έχεις τρελάνει μ'αυτά που κάνεις σήμερα! Και έτσι κι έγινε... μετά την ξάπλωσα στο κρεβάτι και την καθάρησα με χαρτί κάτι το οποίο το θεώρησε πολύ γλυκό, ενώ φεύγοντας μου έσκασε και ένα φιλί στο μάγουλο! Όλο το βράδυ τη σκεφτόμουν.. Αν θα ξανα πάω;; πλάκα κάνετε!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 29, 2008
Όνομα κοπέλας
Ιβάνα
Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
4
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού