Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρασκευη βραδυ κατα τις 10 και αφου εχω διαβασει τις κριτικες ξεκιναω για το Ελλης 3 και την Ντιανα. Παρκαρω αμεσως στην Αχαρνων και μπαινω μεσα. Ευγενεστατη η τσατσα μου λεει για το προγραμμα της Ντιανα και περιμενω κανα δεκαλεπτο μεχρι να βγει απο το δωματιο να την δω. Κλασσικη πενηνταρα με διχτυωτες καλτσες ψηλοτακουνες γοβες και χαμογελαστη. Κατευθειαν περναω στο επανω δωματιο. Πεντακαθαρο αλλα με μπανιο εξω απο το δωματιο αλλα ΟΚ γιατι δεν εχει καποιον να πετυχεις στο διαδρομο οποτε κυκλοφορεις ανετα γυμνος. Μετα απο κανα τεταρτο να σου και η γυναικαρα. Ευγενεστατη πλακωθηκαμε στα γλωσσοφιλα της εγλειψα τις ρωγες και την ξαπλωσα και της εγλειψα μουνι και κωλο. Απιστευτα καθαρη και περιποιημενη. μετα απο ενα γεματο πενταλεπτο τον πηρε στο στομα της και τα αρχιδια μου μαζι και ασχοληθηκε για κανα πενταλεπτο εντατικα. Μετα την βαζω να κατσει επανω μου και αρχισε να κουνιεται ρυθμικα. Μου ζηταει να αλλαξουμε και την βαζω στα τεσσερα και ξεκιναω να σφυροκοπαω την κολοτρυπιδα της μεχρι που δεν αντεξα. Της τον δινω στο στομα και της τα δινω ολα. Με στραγγιξε!!!!!! Τελεια συμμετοχη και καμια μα καμια βιασυνη χρονου. ΜΠΡΑΒΟ ΝΤΙΑΝΑ!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
35
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού