Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επισκεψη στο γνωστο μαγαζι σημερα κατα τις 17:30..η Αντριαννα ειχε σχολασει και αφου ειχα περασει απο Ελλης για την Ισαβελλα την οποια δεν προλαβα με περιμενε μια εκπληξη καθως πετυχα εδω την Κατερινα την Κρητικια...οσοι την γνωριζουν ξερουν γιατι μιλαω...χωρις δευτερη σκεψη περασα αφου εδωσα τα 25 στην τσα2...η Κατερινα μπορει να μην ειναι και μοντελο εμφανιασιακα αλλα απο θεμα υπηρεσιων το χει!!!πιπα βαθια υγρη (ακαποτη),πολυ καλο καραμελωμα αρχιδιων,δεκτικη σε καθε χαδι,δακτυλοσκοπηση μπρος-πισω,αντεχει σε σφυροκοπημα και στις 2 εισοδους και για καλη μου τυχη 9οπως μου ειπε) την πετυχα ακομη μ αγαμητη κωλοτρυπα για σημερα..οποτε εκει εγινε το παρτυ!!δυνατη διεισδυση μεχρι τελους με τις μπουταρες της στα βυζακια της και μετα στα 4 αγριο και σκληρο σφυροκοπημα για το οποιο δεν δυσανασχετει καθολου!!!καθε αλλο!!!το τελος ηρθε βγαζοντας το σκουφι και παιζοντας κλαρινο με μανια στα χειλη της και στο στομα οπου βαθια μεσ της τελειωσα και με στραγγιξε κυριολεκτικα μην πεφτοντας σταγονα κατω!!!ντομπρα,τιμια,πεντακαθαρη,νομιμη,γλυκο προσωοπακι και ματια,δεν συνισταται σε οσους ψαχνουν μπαρμπι η πιπινια,η τυπου τζουλιας,σασα κτλ...καλο μιλφειγ με πιασιματα Ελληνιδας και πολυ φιλικη παρουσια και ιαθεση..στα αρνητικα τα του χωρου (γνωστα αυτα) κι η τσα2 η οποια στα 20 λεπτα αρχιζε να φωναζει απεξω,''κουκλα μου αργεις?''....στις δυσκολες εποχες που διανυουμε η κατερινα ειναι μια απο τις καλες και τιμιες προτασεις για σιγουρη καταθεση των 25 € σας!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2010
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
195
Πόντοι:
2.007
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού