Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μεσημεριανή σημερινή επίσκεψη στην Αντριάννα....
Η κοπελάρα μας επέστρεψε από τις πασχαλινές της διακοπές στη μαμ;a Ρωσία. Τέτοια διάθεση, κέφι, χαμόγελο δεν έχω ξαναδει σε μπουρδέλο. Μπαίνει μέσα και σου φτιάχνει τη μέρα, ακόμα και αν νιώθεις κουρασμένος, απογοητευμένος όλη μέρα από τη δουλει;a (αηδιασμένος από τη μείωση του μισθού που ανακαλύπτεις τους τελευταίους μήνες) εε... αυτή η κοπέλα σε παίρνει αγκαλιά, σ'αρχίζει στα φιλάκια και στα χαδάκια, χαλαρώνεις και απολαμβάνεις μετά το κυρίως πιάτο...
Γλείψιμο παντού (ακάποτο...ναί extreme sport και δε το συστήνω αλλά το ριψοκινδύνεψα), πίπα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ώσπου χρειάστηκε να τη σταματήσω για να μη πέσει η αυλαία πρόωρα...
Επειτα σε ιεραποστολική στάση, σφυροκόπημα, τις ποδάρες της στους ώμους μου, ξανά σφυροκόπημα και τελειωτική κατάθεση στο στόμα της αφού της ζήτησα να με κοιτάζει με αυτές τις ματάρες της που μέσα καθρεπτίζονται καλοσύνη και ειλικρίνεια...
Στο τέλος χαλαρή κουβεντούλα...
Η κριτική μου δε διαφέρει από τις προηγούμενες...θα πει κάποιος γιατί να διαβάζουμε τα ίδια? Παιδιά τα καλά πρέπει να γράφονται και να ξαναγράφονται γιατί είναι πολύ πολύ ΛΙΓΑ (όπως συμβαίνει με όλα τα πράγματα στη ζωή μας) Οι υπηρεσίες που προσφέρουν οι περισσότερες κοπέλες στα μπουρδέλα δεν αντικατοπτρίζουν και το αντίτιμο που καταβάλλουμε... απλά το κάνουμε γιατί δεν έχουμε τη θέληση να αντιδράσουμε και να απαιτήσουμε περισσότερα... Εμένα με νοιάζει να βγαίνω από το μπουρδέλο και να αισθάνομαι ξεκούραστος και χαλαρός, τώρα αν μπαίνει η Bellucci με μια μουρη ως το πάτωμα και κάθεται σα μοσχάρα να τη πηδήξω δε μου λέει κάτι...
Η Αντριάννα στα πιο νιάτα της πρέπει να ήταν φοβερή γκόμενα... αλλά η ευγένεια της είναι απαράμιλλη.. ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
sarouman
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
533
Πόντοι:
7.125
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού