Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψή μου 05-04-10 περι ώρας 19:00.Η γκόμενα από εμφάνιση φτυστή η Τζούλια,παρασύρομαι κι εγώ και μπαίνω χωρίς 2η σκέψη.Το δωμάτιο ακατάστατο,νερά παντού και σκόνη.Αποφασίζω και το κάνω ακόμη χειρότερο πετώντας μια γόπα κάτω αφού προηγουμένως είχα γεμίσει παντού στάχτες!!Ανεβαίνει και το γκομενάκι,ξαπλώνει δίπλα μου και περνάει σκούφο στην πεσμένη πούτσα.Πίπα όπως ακριβώς η Τζούλια,με αρκετό χέρι και λιγότερο στόμα.Στο 3λπτο με ρωτάει πως την θέλω και την στήνω για ιεραπόστολο αφού προηγουμένως έβαλε μια καλή ποσότητα λιπαντικού.Δεν είχα και μεγάλη αίσθηση της διείσδυσης ούτε και όταν της έβαλα τα πόδια της στους ώμους μου και την γυρνάω στα 4 μπας και αλλάξει κάτι.Την σφυροκοπάω επίμονα και εκεί που την ξεκινάω τα χαστούκια στα κωλομάγουλα,μου λέει πως δεν είναι ωραία χειρονομία,αλλά να συνεχίσω να την γαμάω έτσι και ακόμη πιο δυνατά.Αφού τα έχω δώσει όλα κι έχω μείνει από δυνάμεις,ξαπλώνω και με τσιμπουκώνει(με καπότα δυστηχώς) μέχρι να καταθέσω.Μόλις λοιπόν τελείωσα,της είπα ότι έμοιαζε με την Τζούλια.Εκείνη ξενέρωσε απίστευτα και μου λέει ότι δεν της μοιάζει μιας και η Τζούλια δεν ξέρει να πηδιέται(λες και ξέρει η ίδια) και ότι της τη σπάει πολύ επειδή της το έχουν πει πάρα πολλοί άνδρες(πόσα ξέρουν οι μπουρδελιάρηδες!!!).Το συμπέρασμα είναι αναμονή μέχρι να επιστρέψει η Εύα και καλύτερα το ντι βι ντι (για μαλακία) με την Τζούλια παρά την απομίμησή της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2010
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.431
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού