Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 27 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκεψη πριν λίγες μέρες, ο χωρος του σαλονιου μικρος αλλα περιποιημενος(αμα μιλας λιγο δυνατα ακουγεσαι στα δωματια μεσα)οταν ηλθε η σειρα μου, περασα στο δωματιο ακουγοντας το ποιημα απο την τσατσα .Το δωματιο μεσα σχετικα μικρο αλλα λειτουργικο με νιπτηρα και με προσεχτικη περιποιηση της τσατσας καθε φορα που εβγαινε ενας πελατης του δωματιου.Γδυνομαι και μεχρι που να ελθει βαζω το κινητο μου να βλεπω τα παιχνιδια του στοιχηματος και με το που το κλεινω μετα απο λιγο ανοιγει την πορτα και μπαινει στο δωματιο η μουναρα μιλωντας σε ικανοποιητικο βαθμο την Ελληνικη γλωσσα(για να σπασει ο παγος ανταλαξαμε φιλοφρονησεις)και στην συνεχεια με οδηγει στο κρεβατι και με φιλακια και τριψιματα αρχινα το εργο εκ μερους της και να τις χαιδευω τα βυζάκια της εγω....μετα μου περνα σκουφο και αρχιναει ενα καλο στοματικο με αργες κινησεις και καλη τεχνικη θα ελεγα(θελει λιγη βελτιωση)διχως χερια και εις βαθος με υπομονη και χωρις βιασυνη..με το που βλεπω οτι ειμαι ετοιμος της λεω να μου τον καβαλησει και να αρχισει την ιππασια,κατι που το εκανε με προθυμια και εγω μαλαζα τα βυζακια της αλλα την καταλαβα οτι δεν ηταν δεκτικη πολυ σε αυτη την σταση και τις λεω να μου τον ξανατσιμπουκωσει με την στοματαρα της..κατι που εκανε προθυμα και στη συνεχεια την εστησα στα τεσσερα και με θεα τα γαματα οπισθια της την σφυροκοπησα πισωκολλητα στην μουναρα της μεχρι που τελειωσα.Η Ατζελα μου αρεσε σε εμφανιση αλλα και σε υπηρεσιες, διχως ομως να την τοποθετω στις κορυφαιες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 26, 2010
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Μέλος
Εγγραφή:
29 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
33
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού