Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
2.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Χτες, Τετάρτη, με βγάζει ο δρόμος στην Καλλιφρονά. Είχα 4 χρόνια να περάσω από το συγκεκριμένο σπιτάκι, οπότε είπα να ρίξω μια ματιά.

22:01
Μου ανοίγει την καγκελόπορτα η τσατσά και μου λέει ότι η κοπέλα είναι στο δωμάτιο. Περιμένω, λοιπόν, μόνος στο σαλόνι.

22:18
Η κοπέλα βγαίνει για... 1 δευτερόλεπτο στην πόρτα, λέγοντας καλησπέρα, και ξαναμπαίνει μέσα. Ούτε που πρόλαβα να τη δω (η μισή φάνηκε). Δε γαμιέται, λέω, θα μπω. Μου λέει η τσατσά: "Πάω να σου ετοιμάσω το δωμάτιο". Οκ, λέω, και περιμένω...

22:35
Ένα τέταρτο μετά, εμφανίζεται η τσατσά και με οδηγεί στο δωμάτιο.
Με είχε ήδη πάρει ο ύπνος.
-Τιμή, προγράμματα; Δεν μου είπατε κάτι.
-30 ευρώ είναι. Έχει πολλά προγράμματα η κοπέλα, θα σου τα πει η ίδια. Κάτσε με την ησυχία σου, είναι στο δωμάτιο η κοπέλα, θα έρθει σε λίγο.

22:40
Βλέπω σάπια '90s τσόντα στο δωμάτιο και ξαπλώνω.

22.50
Τελείωσε η πρώτη σκηνή. Πάμε στη δεύτερη. Ακούω και mp3 στο κινητό, μπας και περάσει λίγο η ώρα.

23.00
Στην τηλεόραση συνεχίζουν να γαμιούνται, αλλά εμένα με έχει πάρει σχεδόν ο ύπνος. Ούτε με μανιβέλα δεν θα μου σηκώνεται.

23.05
Τρίτη σκηνή στην τσόντα. Δεν έχω κουράγιο να σηκωθώ από το κρεβάτι. Τα μάτια κλείνουν.

23.12
Πάνω που είχα κλείσει τα μάτια, ακούω την καγκελόπορτα και πετάγομαι. Κοιτάζω την ώρα στο κινητό, αλλάζω άλμπουμ στην playlist και ξανακλείνω τα μάτια, να χαλαρώσω.

23.16
Ακούω την πόρτα του διπλανού δωματίου να ανοίγει. Τινάζομαι από το κρεβάτι. Ήγγικεν η ώρα!

23.20
Μπα, δεν φαίνεται πουθενά! Φολς αλάρμ.

23.21
Ανοίγει η πόρτα! Επιτέλους! Σοκ... Τι μπάζο είναι αυτό! Άσχημο αδύνατο σώμα, εντελώς φλατ κώλος, κακάσχημο πλαστικό βυζί και μύτη γριάς μάγισσας.
Μου λέει το όνομά της (Δηώ -έτσι γράφεται, κι ας είναι από το... Διονύσης), με ρωτάει το δικό μου και βάζει το προφυλακτικό στο πεσμένο πέος. Πίπα για 1 λεπτό, βλέπω τσόντα για να μου σηκωθεί, και παραδόξως σηκώνεται. Γυρνάει πλάτη και ανεβαίνει από πάνω, αλλά με κόντρα λεκάνη. Σταματάμε γρήγορα και γυρνάει σε ιεραποστολικό... με εντελώς κλειστά πόδια. Τη βλέπω πιο προσεκτικά... και μου πέφτει αμέσως. Αρχίζει να μου τον παίζει με το χέρι και τελειώνω. Με καληνυχτίζει και φεύγει.

Σκουπίζομαι και κοιτάω το κινητό, να δω τι ώρα πήγε... 23.27!
Γυρνάω στον καθρέφτη, δίπλα στο κρεβάτι. Με μουτζώνω.
Ντύνομαι και... ανοίγει ξαφνικά η πόρτα. Μπαίνει η Δηώ... για να ανάψει το θερμοσίφωνα! (Ο πίνακας είναι μέσα στο δωμάτιο. ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ!)
Φεύγω κακήν κακώς. Τα ξαναλέμε σε 4 χρόνια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2010
Όνομα κοπέλας
Διώ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
17
Πόντοι:
2.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, digger

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2022
δυνατή κριτική στην πέτρινη εποχή, από συναγωνιστή που έχει αποχωρήσει προ πολλού..
review reaction 1 olddog
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1