Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 57 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μετα απο μια βολτα στα μπουρ..... του δρομου μπικα σε αυτο που δουλεβε καπια Ευα λεγομενη απο την τσα... ξανθια σχετικα κοντι με μεγαλα βυζια και λιγο χοντρη ! εδωσα τα 30 και μπηκα στο δωματιο κατο μεγαλο αλλα με ψιλο βρωμικα σεντωνια Μετα απο 15 λεπτα και!! γιατι ειχε κοσμο ηρθε η κοπελα που φενοτανε απο την αρχη βιαστικη και βαριεστιμενη χορισ προκατακτικα αρχισε να μου παιζει τον κανακαρι!!! και μου φωρεσαι τον σκουφο η πιπα τησ ανιπαρκτη και κιριοσ μονο με το χερι για 2-3 λεπτα !!!Μετα ξαπλοσε για να την παρω ιεραποστολικα ζητισα καπια αλη σταση αλλα αρνιθηκαι κατιγοριματικα χωρισ καμια συμετοχη στην πραξη του εργου μετα απο λιγο μου ειπαι να συντομεβω γιατι ειχαι κοσμο στο σαλονι και μετα απο 5 τελιοσα αφου η τσα ειχαι κτιπισει την πορτα !!! συκωθικαι ειπε γεια!! και εφυγε !!! απαραδεκτη στη συμετοχη τελιοσ!! πεταμενα λεφτα δεν αξιζει!!! στο Ηρακλειο εχει καλιτερεσ κοπελεσ στα μπουρ...!!1 Αργισα να την γραψω επιδει ειχα δουλιεσ αλλα πρεπει να ενιμερονωνται οι συναγονιστεσ στο αθλιμα στην Κρητη μασ!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2010
Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού