Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη Παρασκευή 19-03 γύρω στις 12:00 και αναγκασμένος να περιμένω την μαλάκω-τσατσάρα που είχε πάει σε διπλανό μπουρδελάκι για κουτσομπολιό.Η Εύα στη θέση της,όπως πάντα χαμογελαστή και ευδιαθέτη.Δίνω το αντίτιμο και ανεβαίνω στο πάνω δωμάτιο.Μετά από λίγο έρχεται και η Εύα και ξεκινάμε με χαδάκια και φιλιά εκατέρωθεν ενώ αυτή κατεβαίνει σταδιακά προ τα κάτω κι αφού μου έκανε ένα φανταστικό πιπίλισμα στις μπάλες έβαλε το παλαμάρι στο στόμα της και το ρούφηξε ατελείωτα και αχόρταγα!!!Η πίπα της ακόμη καλύτερη από τότε που δούλευε στο Φ104.Την πήρα ιεραποστολικά στην αρχή,με τα απαραίτητα διαλείμματα για να περιποιηθώ τα φοβερά 4αρια βυζιά της και μετά από δική της πρόταση στα 4,βάζοντας από κάτω της και το μαξιλάρι για καλύτερη θέα από μέρους μου της πίσω όψης.Μετά από έντονο σφυροκόπημα κι αφού είδε ότι είχα κουραστεί,γυρνάει,μου βγάζει την περικαυλίδα και αρχίζει τον δεύτερο γύρο τσιμπούκι,ακόμη καλύτερο από το πρώτο,παίζοντας παράλληλα με το μουνάκι της.Δεν άντεξα για πολύ και της τα πέταξε όλα πάνω στις βυζάρες της,ενώ τα σκάγια έφτασαν μέχρι τον ώμο της!!!Φιλάκι και αποχώρηση.Αναμφησβήτητα η κορυφαία που έχει περάσει φέτος από τα σπιτάκια της Μινώος,εγγύηση ότι θα σε κάνει να περάσεις καλά.Το μόνο πρόβλημα που αντιμετώπισα ήταν η απαράδεκτη τσατσάρα,η οποία δεν σέβεται ούτε τον πελάτη ούτε την κοπέλα που κάνει την δουλειά της.Γι αυτήν θα αναφερθώ με λεπτομέρειες στο φόρουμ,αλλά η Εύα πάντως ίδια και ακόμη καλύτερη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.463
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού