Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Χθεσινή επίσκεψη γύρω στις 4 το μεσημεράκι, σαυτό το περιποιημένο (σε σχέση με άλλα) μπουρδελάκι. Η κοπέλα, ονόματι Βικτώρια ή Βίκυ, είναι ένα ξανθό milf με καλό σωματάκι για την ηλικία της. Βγήκε στο σαλονάκι φορώντας ωραία εσώρουχα (δικτυωτό καλσόν και κάτι σαν αποκαλυπτικό κορμάκι) τα οποία με καύλωσαν αρκετά...
Η τσατσα (μάλλον ρωσίδα και αυτή) ευγενέστατη, διαφήμισε τις υπηρεσίες..ελεύθερο στοματικο, όλες τις στάσεις, στοματικό τελειωτικό... αποφάσισα να περάσω...
Το δωμάτιο καθαρό, τηλεόραση με εκπαιδευτικό πρόγραμμα σχετικά με την "ανθρώπινη αναπαραγωγη" και αξιοπρεπές κρεβάτι...
Σε λίγο έρχεται και το milf-ονι κρατωντας ένα μπουκάλι καθαρό οινόπνευμα...! Μου εδωσε μπόλικο να απολυμάνω τα χέρια μου, έβαλε και αυτή και άρχισε ένα χαλαρωτικό μασαζάκι και μετά γλειψιματάκια παντού. Mμε ρώτησε αν θέλω ακάποτη πίπα και δέχτηκα (παρακινδυνευμένο βέβαια αλλά δεν το τολμώ συχνά). Η πίπα της δε με ενθουσιάσε... γρήγορη και με δάχτυλα..
Aρχισα να της δίνω φιλάκια στο σώμα και αφού μου πέρασε λάστιχο στήθηκε στα 4 και αρχίσαμε πισωκολλητό... σε κάποια στιγμή μου λέει "Αχ ναι σαν τη Τζούλια!" και ψιλοξενέρωσα γιατι το θεώρησα μαλακία παραλληλισμό... έπειτα τη γύρισα ανάσκελα με τα πόδια της στους ώμους μου και τη σφυροκόπησα δυνατά όσο εκείνη έγλειφε τα δάχτυλά της...
Στο τέλος σηκώθηκα όρθιος έβγαλα την καπότα αυτή γονάτισε και τον έπαιζα ώσπου έχυσα στο στόμα της.
Καλή για μια φορά αλλά όχι για δεύτερη....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2010
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
sarouman
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
533
Πόντοι:
7.125
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού