Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επίσκεψη στο κοκκινόσπιτο χθές το βραδάκι μετά το ματς μετά απο μια συντομη περιπλάνηση στα αλλα σπιτια της πόλης και τη διαπίστωση οτι δεν παίζει κάτι αξιόλογο...
με υποδέχτηκε η τσατσά και μου είπε οτι δουλευει η τατιάνα...περίμενα κανα 20λεπτο και συζητούσαμε γενικα με την τσατσα για την κριση και τις αφραγκείες...
ειπαν να τιμησω την συγκεκριμενη κοπέλα γιατι στο παρελθον εχω περασει ευχάριστες στιγμές μαζί της...
ανεβηκα στο δωμάτιο και μετα απο λιγο ηρθε και η μανταμ...
με θυμηθηκε αμέσως και με ρώτησε που εχω χαθεί.. της είπα οτι ειχα δουλειες στην αθηνα για να δικαιολογηθώ... η τατιανα ειναι στο πρόσωπο ασχημη θα ελεγα αλλα στο κορμι ειναι ο τυπος μου.. και οταν ειναι στις καλές της ξερει να με φτιάχνει! χθες ηταν μια απο της καλές της ,,,
ολο χαδια φιλακια στο κορμι και αγκαλιες.. σκουφακι και πιπα για πολυ ωρα και μετα μου ζητησε να ερθω απο πανω για να με εχει αγκαλια...
μετα της ζητησα εγω να γυρισει για να χουφτωνω τα κολομερια και να σφυροκοπήσω μεχρι τελους..
δεν εφυγε αμέσως αλλα μου εβγαλε το προφυλακτικο με σκουπισε και εκατσε λιγακι και ειπαμε διαφορα μεχρι που τη φωναξε η τσατσα και με φιλησε και εφυγε..
ευχαριστα πέρασα μπορω να πω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2010
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Υπηρεσίες
ASPIRE(1)
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
4
Πόντοι:
2.935
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού