Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο γνωστό Ευάκι, την Πέμπτη το βράδυ.
Είμουν κέντρο από νωρίτερα, και μου είχε καρφωθεί η ιδέα να επισκεφτώ την Εύα, μιας και είχα κανά δίμηνο να την τιμήσω και στο μυαλό μου όλο και πιο συχνά ερχόντουσαν οι καβλάιρικές στιγμές που μου έχει χαρίσει.
Να τη περιγράψω δεν νομίζω πως χρειάζεται, είναι ο ορισμός μιας ξανθιάς ψιλής κουκλάρας, με απίστευτους βύζους για χούφτωμα.
Στο δωμάτιο προηγήθηκε συζητησούλα, μιας και την γνωρίζω καιρό και είναι και ευχάριστη και ξέρει να δημιουργεί χαλαρωτική ατμόσφαιρα, για να έρθουν τα υπόλοιπα.

Στο κρεβάτι η Εύα δεν παίζεται, είναι σαν κάνεις γύρισμα σε τσόντα και αυτή είναι η πορνοστάρ που γουστάρεις να την καρφώσεις, ενώ φορά τις ψιλές μπότες της.
Προηγήθηκε μια λαχταριστή υγρή πίπα όπου η τύπισσα τα έδωσε όλα και παραλίγο και εγώ, ενώ χούφτωνα τις βυζάρες της και μετά το απόλυτο στήσιμο στα τέσσερα, με τέτοια κωλάρα που διαθέτει, το σκίσιμο της μουνάρας της ήταν άγριο μιλάμε για πολύ σπρώξιμο, αφού μετά με πόναγαν τα αρχίδια μου.
Κορυφαία τα βρωμόλογα που λέει καθόλη τη διάρκεια του σεξ.
Δεν συστήνεται για καρδιακούς.


Σκέφτομαι μιας και μου είπε ότι δουλέυει και τις Κυριακές τα πρωϊνά πλέον, να πάω να την ξεσκίσω και σήμερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2010
Όνομα κοπέλας
Εύα
Μέλος
Εγγραφή:
17 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού