Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
H κατάθεση έγινε πριν δύο Κυριακές και δεν είχα γράψει κριτική, είπα να της την χαρίσω αλλά την ξαναπέτυχα προχθές και θυμήθηκα τι τραγική που είναι και είπα να σώσω κανέναν συναγωνιστή απο το να κλαίει τα λεφτά του...

Μπαίνω λοιπόν μέσα και εκείνη την ώρα η Κάρμεν (καστανόξανθη, ομορφούλα, πιτσιρίκα, γλυκειά, αδύνατη με βυζάρες, ακριβώς όπως την ήθελα) καληνύχτιζε τον προηγούμενο μιλώντας πολύ διαχυτικά... Η διαχυτικότητά της στην αναμονή (για κακή μου τύχη δεν πρόσεξα εκείνη την ώρα ότι ο προηγούμενος που έβγαινε δεν την χαιρέτησε καν ενώ αυτή ήταν διαχυτική) σε συνδυασμό με την εμφάνισή της και το ακάποτο που έκανε (50 ή 60 ευρώ, δεν θυμάμαι ακριβώς) με έκαναν να τα σκάσω και να μπώ...

Μπαίνει μέσα, εγώ φουλ φιλικός, κοπλιμέντα κτλπ, μου τον περνάει ένα χέρι με ένα υγρό μαντηλάκι και αρχίζει το ακάποτο... Μια τραγική υποτονική πίπα όλο δόντι σε σημείο που κάθε φορά που τον έβγαζε απο το στόμα της κοιτούσα ανήσυχος να δώ αν μου των μάτωσε ή τον γρατσούνισε με τα δόντια της (την άλλη μέρα θα έπεφτε παντόφλα)...
Έπειτα παίρνει θέση για ιεραποστολικό, κλειστά μάτια, κατεβασμένα πόδια, μια διάχυτη βαρεμάρα... Σκέφτηκα ότι έτσι δεν θα τελειώναμε ποτέ, οπότε την γυρνάω για να κάτσει στα τέσσερα και μου κάνει την έκπληξη της βραδιάς, ξαπλώνει ανάσκελα, σαν σανίδα... Της λέω αν θέλει να κάτσει στα τέσσερα, μου λέει "όχι έτσι καλύτερα"... Τέλοσπάντων, ξεκινάμε έτσι, ένα χάλι μαύρο... Με τα πολλά, της λέω μιάς και ήταν πολύ ψηλά στο κρεβάτι και με το σφυροκόπημα κόντευε να χτυπήσει στο κεφαλάρι του κρεβατιού, να έρθει αν θέλει στα τέσσερα... Με χίλια ζόρια κάθεται στα τέσσερα, με τέτοιο τρόπο όμως, κάπως στραβά και καμπουριαστά ώστε να μην μπορείς να τον βάλεις κανονικά και σε καμιά περίπτωση να σφυροκοπήσεις... Αν πήγαινες να την ψιλοϊσιώσεις με ελιγμό στην ξαναέκανε...
Με τα πολλά, με χίλια ζόρια τελείωσα (όχι χάρη στην Κάρμεν που ουσιαστικά ήταν σαν να πάσχιζε να μην μπορέσω να χύσω), μάζεψα τα μπογαλάκια μου και έφυγα κακήν-κακώς...

Με μία λέξη... ΜΑΥΡΟ...!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2010
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
arisk
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
93
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού