Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 15 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
επίσκεψη χθές το βράδυ με το ψιλόβροχο να κάνει την εμφάνιση του.. το παρκινγκ απέναντι διευκόλυνε την κατάσταση αφου μετα τις 10.00 είναι αφυλαχτο!
η τσατσα μου λέει η κορίνα είναι λέω να περάσω να δοκιμάσω το νέο αίμα...
η κοπέλα είναι μετρίου αναστήματος με πιασιματακια μικρο στηθος ξανθια με εντονο μακιγιαζ στα ματια οχι κατι το ιδιαιτερο εμφανησιακα αλλα ουτε και στο δωμάτιο οπως αποδειχτηκε..
δεν ειχε κοσμο καθολου και ετσι ηρθε αμεσως στο δωμάτιο..
κρατουσε το προφυλακτικο ενα μπουκαλακι με gel και μωρομαντηλα .. λεω παλι καλα που δεν κραταει και το μεσημεριανο της..
ξεκιναει γδυνεται βαζει το εσωρουχο της στο κομωδινο το ιδιο με το σουτιεν λες και κανει ιεροτελεστια,, και περνει τα μωρομαντηλα και με καθαριζει περιξ των επιμαχων σημειων.. λεω θα ορμισει τωρα.. αμ δε...
αρχισε χειρομαλαξη για να μου σηκωθει χωρις ενα χαδι κατι τελος παντων που να βοηθαει.. μετα απο πολυ ωρα και αφου τον επαιζε και κοιτουσε αλλου σηκωθηκε λιγο και φοραει προφυλακτικο αρχιζοντας μια μετρια εως αδιαφορη πιπα με ταυτοχρονα πεομαλαξη,,.
λεω απο μεσα μου τι φρουτο ειναι αυτο παλι..
σταματαει και μου λεει θελεις πισοκολητο η απο μπροστα.. λεω απο μπροστα να βλεπω τα μουτρα σου απο περιεργεια..
ειτε το κομωδινο πηδουσα ειτε αυτη ενα και το αυτο.. καμια ανταποκριση ανοιξε τα ποδια της εβαλε gel και απαθης με κλειστα τα ματια και καμια εκφραση η ηχητικο εφε περιμενε να τελειωσω..
της λεω γυρνα πισω να μη σε βλεπω τουλαχιστον και ξενερωνω.. τη γυρισα στα τεσσερα και με liγο σφυροκοπημα ηρθε το τελος
ξανα αυτη με τα μωρομαντηλα και τετοια λεει ευχαριστω και φευγει...
αν την ξαναπαρω εγω αυτη να μου τηλεφωνησει! δεν υπαρχει περιπτωση ουτε με 10 ευρω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2010
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
ASPIRE(1)
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
4
Πόντοι:
2.935
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού