Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
την παρασκευη το βραδυ περνουσα με το μηχανακι απο την πλαστηρα οποτε λεω δεν σταματαω να δω τι παιζει μεσα εδω..
παρκαρω και ανεβαινω πανω..ερχεται η τσατσα και ανοιγει ρωταω πια ειναι και μου λεει ελληνιδα καλη περιποιηση.. λεω ας δουμε...
βγαινει σε λιγο η κοπελα απο μακρια κανει μια στροφη δεν προλαβα να δω και πολλα πραγματα.. μονο οτι ειναι λιγο αδυνατη με μαυρα μαλια και φορουσε εσωρουχα που φωσφοριζανε με το φωτισμο οποτε λεω ας δοκιμασουμε..
δινω τα 35 και μπαινω στο δωματιο που τουλαχιστον αυτο ηταν αξιοπρεπες με τα σεντονια αλλαγμενα τσοντουλα στην τηλεοραση και αρωματισμενο ..
ερχεται η μικρη καιμου λεει της κανεις μωρο μου??
της λεω απο που εισαι και λεει θεσσαλονικη αλλα εμενα απο αλβανια μερια μου φερνει...δεν εθελε και πολλες κουβεντες εκατσε στην ακρη του κρεβατιου να μην μπορω να πιανω και ξεκινησε τριψηματα και πηγε να βαλει σκουφι,.
της λεω προκατρτικα δεν εχει και εδειξε να δυσανασχετει..
ξανα τριψηματα και πεομαλαξη δια χειρος και ξανα προσπαθεια για σκουφι..λεω ας την να μη νευριασει και προσπαθει αγια πιπα.. ρηχη με πολυ χερι και ατεχνη εντελως
μετα ανεβαινει απο πανω και χοροπηδουσε οποτε λεω γυρνα στα τεσσερα να αναλαβω εγω..
ετσι ηταν σαφως καλυτερα και με γρυγορους ρυθμους κατεθεσα..
πριν προλαβω να τραβηχτω ειχε σηκωθει και ειχε φτασει στην πορτα
συμπερασματικα δεν θα την ξαναπερνα με τιποτα!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2010
ASPIRE(1)
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
4
Πόντοι:
2.935
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού