Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αγαπητοί φίλοι Θα ποσπαθήσω να είμαι λακωνικός, αφού ο προλαλήσαντας με κάλυψε σχεδόν πλήρως.Η ΚΟΠΕΛΑ ΒΙΑΖΕΤΑΙ.Εμφάνιση καλή,μαύρο μαλλί,1.60 ύψος,ωραίο σώμα,βυζάρα,βαρύ μεικ απ και το piercing καύλα. Ερεθιστικό τσιμπούκι αλλά σύντομο (δύο φορές με ρώτησε αν θέλω να συνεχίσουμε),πήρα το πρωκτικό πρόγραμμα (+5 ευρώ),στενό μουνάκι και κουλουράκι αλλά δε στέριωνε στάση γιατί δε στήνοταν καλά (σπάσιμο πρώτο). Στο πεντάλεπτο χτυπά η τσατσά τη πόρτα "ΤΕΛΕΙΩΝΕ" (σπάσιμο δεύτερο) κι αυτή αμέσως σταματάει το γαμίσι και σηκώνεται να φύγει (σπάσιμο τρίτο και τελειωτικό).Τη ρωτάω που πάς και μου απαντάει"δεν ακούς τελείωσε" και εγώ απαντώ "εγώ δε τελείωσα" τη κράτησα τη ξεψόλιασα και της έδωσα τα φλόκια στο στόμα. Αφού τα ρούφιξε αγγαρεία σωστή, σηκώθηκε κι έφυγε βιαστικά απο το δωμάτιο.
Συνοψίζοντας,κοπέλα και τσατσά βιάζονται πολύ και κρίνονται ως απαράδεκτες λόγω αντιεπαγγελματικής συμπεριφορας και μη σεβασμού στα σκληρά κερδιζόμενα ευροπουλά μας.Καμία σχέση με το ένδοξο παρελθόν του συγκεκριμένου μαγαζιού απο το οποίο έχουν περάσει αστέρια σαν την Αλεξάνδρα και τη Βίκυ. Κοινως άμα ακούσετε Τζούλια μείνετε μακρυά................

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2010
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
Conan
Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
231
Πόντοι:
20
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού