Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
με το που μπαίνω στο στούντιο της Αγ.Πέτρου 7 βλέπω μια εκφυλόφατσα με δυό 'μπαλκόνια' που το αριστερό πήγαινε δεξιά και το δεξί αριστερά.Η κωλούμπα της είχε δημιουργηθεί για να υπηρετεί το αντρικό εργαλείο και τον κούναγε με νάζι η ξεβρακοκέφαλη.Λέω αυτό ήταν θα την γευτώ την πουτάνα.Πληρώνω και σκάω μέσα στο δωμάτιο γδύνομαι αλλά δεν βγάζω τις κάλτσες μου για να την πιπώσω στα γρήγορα χωρίς να χάνω πολύτιμο χρόνο ηδονής.Σκάει μέσα και αυτή με χαιρετάει και με ρωτάει απο που είμαι.

της λέω απο τον 'Αρη'.

Μου λέει με απορία και σπαστή προφορά 'που είναι ο Άρη'?

και τις λέω εδώ στο σηκωμένο μου παπάρι.

αυτό ήταν μπήκε στο σύνθημα και με αρχίζει στο τσιμπούκι και με κοίταγε με την πρόστυχη μπαρόφατσά της.την γυρνάω πισοκολητό να δω την θεσπέσια γκωλάρα της και σπρώχνω να πάρω σειρά πότε τ'αρχίδια μου και πότε ο πούτσος μου.πολύ κρέμα όμως είχε στη μουνάρα της και αυτό με χάλασε.Δεν έβαζε καλύτερα κάνα γιαούρτι μέσα καλύτερα θα'ταν.το βγάζω έξω και βαράω μαλακία γλύφοντας τα βυζιά της όπου οι ρώγες της είχαν γίνει σαν κεραίες απο την πουτανιάρικη γλώσσα μου.με κοίταγε που έχυνα με δέος η ατίθαση ριόλα και ίσως να ήθελε και άλλο πέος στην bebantholμουνιασμένη τρύπα της.πάντως για 20 γιούρια πέρασα καυλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 21, 2008
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
16 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
2
Πόντοι:
1.225
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού