Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πηγα στην μιχαελα στην τανταλου ...ειχα παει σε στριπ πριν και ημουν φουντομενος και τα αλλα σπιτια δεν ελεγαν κατι η ειχαν κοσμο ..οποτε το αφησα τελευταιο και λεω δεν γαμιεται 30 ευρω ειναι μονο ..
1η ξενερα ...η τσατσα με επρηζε να παρω προγραμμα 40 με επιμονη ..την εκλασα (ξερω καλα οτι δεν ισχυει το "πιο χαλαρα")
2 ξενερα ..μπαινει η μιχαελα φανερα κακοδιαθετη και κραταει μια κρεμα ..και μαλιστα bepanthol
απο εκει και περα αρχισε να ανεβαινει η ομαδα ..επιμονη πιπα χωρις φαντασια αλλα με πολυ φιλοτιμια ..κρατησε αρκετα ωστε να ζητησω να σταματησει πριν τελειωσω ..τις εκανα χαδια και αγγαλιες να την φτιαξω λιγο και οντως η κοπελα αρχισε να γλυκαινει ...της εκανα λιγο μασαζ γιατι μου φανηκε χωμα ....μετα εκπληξη ..μου ζητησε να της βαλω εγω την κρεμα ...οκ ...την δαχτυλωσα καλα και μπηκα ...πολυ gfe το σεξ ...η τστσα ωριοταν αφου εκλεισα κανα 20 το λιγοτερο μεσα ..
καθως την γαμουσα με εφτιαχνε να την ρωταω για τα προσωπικα της ..απαντουσε με πασα ειλικρινια ...σωστη η ρουμανα ...αν και πρεπει να γινει πιο ...30 ευρω σωστα επενδυμενα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 30, 2010
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
mandipl
Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
12
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού