Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν το είχα ξαναδεί αυτό το μαγαζί και έμεινα ολίγον μαλάκας. ΜΟΝΟ ΠΑΙΔΙΑ ΦΤΙΑΧΤΕ ΤΗΝ ΣΚΑΛΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ! Όταν μπήκαμε βγήκανε δύο γκομενάκια μαζί (Βουλγάρες) μια ξανθιά η Άννα και μια μελαχρινή όπυ πιο πολύ για νταβάς μου κάνει παρά για πουτάνα. Μπορείς να τις πάρεις είτε μία, μία είτε και τις δύο μαζί. Εγώ βέβαια κατάλαβα ότι σου έρχονται και οι δύο στο δωμάτιο με 20! Μόλις μπήκε η Αννούλα κατάλαβα ότι έκανα λάθος. Αλλά δεν πέρασα και άσχημα. Κοντούλα με baby face και μικροκαμομένη, μικρό βιζάκι, κωλαράκι και τα λοιπά. Από πίπα όχι πολλά πράγματα, εκεί πέφτει η πρώτη προσφορά "αν θέλω πίπα χωρίς προφυλακτικό 20" της λέω όχι για ευνόητους λόγους και προχωράμε σε ιεραποστολικό. Καλή συμμετοχή με βογκιτάκια, πιο μετά πέφτει κι άλλη προσφορα "κωλαράκι με 20" βλέπω το σφιχτώ πωπουδάκι της και δέχομαι δεν είμαι μαλάκας... Ξεκινάω με πισοκωλητό (αυτή στο κρεβάτι στα τέσσερα και εγώ όρθιος) μετά μου το γυρίζει και καρφώνεται αυτή στον πούτσο μου αλλά επειδή πωνούσε δεν το έκανε σωστά. Τότε ανέλαβα εγώ δράση την πήρα σα χέρια μου και την ανεβοκατέβαζα εγώ. Αυτά τα βογκιτά ήταν αληθινά! Εκεί έπεσε και η τελευταία προσφορά. Χύσιμο στα μούτρα 20. Εντάξη είπαμε δεν είμαι Λάτσης... Τελείωσα μέσα της και τέλος. Καλό! Το μόνο μείον οτι το δωμάτιο ήτανε γεμάτο καπότες, λίγδα και χύσια στο πάτωμα. Έλεος δύο είστε ας πιάσει η μία την σκούπα τουλάχιστον η μελαχρινή που το κωλοβαράει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 23, 2010
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
30
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού