Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
καλησπερα συν-αγωνιστες. γραφω ισως την πιο καλη μου κριτικη-συνεβρεση με κοπελα που ειχα ποτε.
οχι οτι δεν υπαρχουν και αλλες που να αξιζουν στο παρελθον αλλα το γεγονος οτι μαζευει πολλα καλα στοιχεια σε πολλους τομεις ειναι αυτο που την κανει να μπαινει στα υψηλα στανταρ.παμε λοιπον.
απο το περασμενο καλοκαιρι ειχα βαλει σκοπο να επισκευτω τη Βανεσσα με ολες αυτες τις κριτικες που διαβαζα, αλλα δεν ειχε κατσει. Η θα ελειπε, η 2 φορες που την ειδα στο σαλονι (αγαθουπολεως) ψιλομπλοκαρα και δεν μπηκα, εχοντας διαβασει και ολα αυτα που λεγονται κατα καιρους για την συμπεριφορα της.
εχτες λοιπον πηγαινα αποφασισμενος (καρφι) για να μπω στη Βανεσσα.
ανεβαινωντας την φωκαιας εμπενα σε καποια σπιτια περισσοτερο για να "ανεβει" η ψυχολογια( (οφθαλμολουτρο) παρα για οτιδηποτε αλλο.
μπορω να πω οτι οι κοπελες που υπηρχαν ηταν του γουστου μου μιας και ειχαν σωματα λαμπαδες και προς το αδυνατο.
ενας συναγωνηστης μου λεει "αμαν πια ολες ξερακιανες ειναι..."
τι να πω και εγω που μου αρεσαν σχεδον ολες, του λεω " εεεε ενταξει μωρε, γουστα ειναι αυτα"
το αναφερω αυτο για να καταλαβετε οσοι την γνωριζετε, τι επαθα οταν βγηκε η βανεσσα στο σαλονι (που ειχα να την δω καιρο). τρελαθηκα. τι σωματαρα ειναι αυτη ρε παιδια. γιατι εκτος απο το οτι εχει εξαιρετικες αναλογιες ειναι και ψιλο-μινιον οποτε την κανει και παιχνιδιαρα στο κρεβατι.
περιμενω να αδειασει το σαλονι απο κοσμο. μπαινω μονος, την βλεπω σε πολυ καλη διαθεση, χαμογελαστη και ομιλιτικη...(οπα λεω, εδω ειμαστε θα ειναι στα καλα της, συμφωνα με ολα αυτα που λενε οι φιλοι-συναγωνιστες) οποτε καρφι για μεσα.
περιμενω περιπου 6-7 λεπτα και σκαει μυτη το μωρο στο δωματιο.
της λεω οτι την ειχα δει και παλαιωτερα στο αγαθουπολεως και μου λεει "γιατι δεν μπηκες" και απαντω "γιατι ημουν βλακας" (χε χε).
αρχισε σιγα σιγα να γδυνετε. εβγαλε το κατω και το πανω χωρις να το βγαλει παραμερισε τα στηθη τις εξω απο το σουτιεν και ηρθε καθετα στο σωμα μου και επεζε με τα στηθη της στα οργανα μου, ενω εγω ειχα κολυσει πραγματικα με το σωμα της.
αμεσως μου λεει "να σε γλυψω" ? πω πω λεω. επαθα πλακα.
τοτε καταλαβα αυτο που εχω διαβασει απο πολλους συναγωνιστες που την αποκαλουν ερωτευσημη.
ειναι ακριβος ετσι. ακομα και οι πιο εξαιρετικες κοπελες θα τον περναν στο στομα, θα περναγες καλα, αλλα εδω με αναψε απο την κουβεντα και την αισθηση που βγαζει για το οτι ειναι εκει για εσενα. σαν να εισαι με την γκομενα σου ενα πραμα...
τελος παντος δεν το αρνηθηκα βεβαια οπως καταλαβαινετε, οποτε επιασε αυτη δουλεια και εγω οτι μπορουσα....στηθος, το νινακι απο κατω, χαιδεμα στο σωμα κλπ κλπ.
εκει που ημουν στο κοσμο μου και απολαμβανα, την κοιταξα λιγο επι το εργον και πραγματικα το πως το δουλευε χωρις χερια ηταν το κατι αλλο.(τι να λεω τωρα και τα θυμαμε....).να ριχνει και τα μαλλια της επανω στο σωμα μου....
οποτε μετα απο 2-3 λεπτα απολαυσης περναμε στο παρασυνθημα.
ανεβαινει απο πανω ενω εγω φιλουσα το στηθος της. η θεα απο το μ... της υπεροχη.μικρο και οχι σαν καποια αλλα που ειναι τεραστιου μεγεθους.
μετα περναμε σε ιεραποστολικο οπου (επισης τα ειδα ολα) ηταν το κατι αλλο. ξαπλωνει κατω και ανοιγει τα ποδια της με την μεση να κοιταει προς τα πανω. σαν να εκανε σπαγκατο προς το ταβανι. μιλαμε τρελαθηκα, να μπαινεις μεσα και να τα βλεπεις ολα. αυτο μονο απο τη Σονια στη αλκιβιαδου το εχω ξανασυναντησει. οποτε οπως καταλαβαινετε με ολα αυτα δεν μπορεσα να κρατηθω και παρα πολυ. απλα μολις ειδα να ερχετε το τελος, επειδη δεν χορτενα να βλεπω την εκπληκτικη μεσουλα της, της ειπα να κατσει πισοκολλιτο για να τελειωσω. ετσι και εγινε.
μολις συκωθηκαμε ακολουθησε ο παρακατω διαλογος
Εγω- "οτι μου ειχαν πει και οτι ειχα ακουσει για εσενα ηταν ολα αληθεια. εισαι φοβερη"
Βαν- "σου ειχαν πει η διαβασες ?". πρεπει να εχει καποιο κολημα με τις κριτικες στο site.
Εγω- "και μου ειπαν αλλα και διαβασα, αλλα σημασια εχει οτι εισαι φοβερη".
Βαν- "δεν πιστευω να πας και να γραψεις τιποτε μαλακιες ?"
Εγω- "μωρο μου εαν γραψω κατι θα ειναι τα καλυτερα...."
την ευχαριστησα, μου ανταπεδωσε και πηγε ο καθενας στη δουλεια του...

και για να κλεισω.
η κοπελα δεν παιζετε.
εχει πραγματικα ερωτευσημη συμπεριφορα ειναι κορμαρα, κουκλαρα και συμμετοχη κατα την διαρκεια του σεχ σε βαθμο που ξεχνας το οτι πηγες μια βολτα σε μπουρδελο.
δεν νομιζω οτι μπορει να ζητησει κανεις τιποτε παραπανω.
μαζι της θα ηταν καλο να περασει κανεις μια ολοκληρη νυχτα και οχι 10'.
για το εαν θα την ξαναεπισκευτω δεν τιθετε λογος.
ελπιζω ολα αυτα που εχουν γραφτει για την αλλοπροσαλη συμπεριφορα της να μην τα δω ποτε, μιας και μετα απο ολο αυτο θα με ξενερωνε.
το μονοδικο που ειδα σαν συμπεριφορα, ηταν οτι πρεπει να εχει ψωνιο με το σωμα τις
μιας και οταν μπηκε στο δωματιο αλλα και οταν ντυνοταν στο τελος για να φυγει κοιτιοταν επιμονα στο καθρεπτη.
και απαντω μονος μου. ε και ?? με τετοια συνολικη παρουσια και εγω το ιδιο θα εκανα.
νομιζω οτι πολλες θα την ζηλευαν.
επισεις να πω οτι αποτελει την 3η η 4η κοπελα που πραγματικα επιβεβαιωνονται ολα αυτα που ειχα διαβασει. οποτε περα ως περα οι αναφορες με βοηθησαν.
αντε και καλη συνεχεια....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
34
Πόντοι:
1.295
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού