Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αργα μεσανυχτα αποψε και κατευθυνθηκα προς πιπινου.στην υποδοχη ευγενικη η τσατσα αλλα προγραμματα δεν ακουσα.το κοριτσι μουναρος,πολωνεζα,αφροδιτη ξανθια με μαλλι ραστα,πικαντικο προσωπακι και καυλιαρικη διαθεση,χορευε στον διαδρομο στους ηχους ξενου χιτ της εποχης.περασα με ένα προγραμματακι λιγο σπεσιαλ που διανθηστηκε με δωρεαν ακαποτη πιπα και γλειφομουνι ….πιθανως επειδη η κοπελα ειχε κεφακια και γουσταρε.εγω για να πω την αληθεια 80 ευρω εδωσα.τεσπα για σεξ σοου με πιο πολλες στασεις.αυτα που μου κανε όμως στην πορεια με απογειωσαν.μετα από ομολογουμενως μεγαλη αναμονη(βλεπετε όλα τα δωματια πιασμενα)ηρθε επιτελους.καθολου κουρασμενη αμεσως με σηκωσε απεναντι από τον μεγαλο καθρεφτη οπου ξεντυθηκε προκλητικα ενώ εγω φιλουσα το λαιμουδακι της από πισω,τα αυτακια της και χουφτωνα τα βυζια της.γυρισε και από μπροστα και αρχισαμε με δικη μου πρωτη κινηση να φιλιομαστε στο στομα με γλωσσα..δευτερο τυχερο σε μια μερα σκεφτηκα….εν συνεχεια με εβαλε να καθισω στην καρεκλα,μου ξεκινησε πιπα χωρις προφυλακτικο πολύ καλη και μου την συνεχισε στο κρεβατι αφου πρωτα με αφησε να απολαυσω την γευση της μουναρας της και της κωλοτρυπιδας της.χαδακια στο μουνακι της με το σαλιωμενο καλα δαχτυλο μου αφηνε επισης ενώ η πιπα συνεχιστηκε με εναλλαγες με γλωσσοφιλα.τελειωμα σε σταση στα τεσσερα με πολυ καλη συμμετοχη και ζωντανια.με δυο λογια αριστη!ο χωρος πολυτελης με μονο μειον το οτι δεν εχει λουτηρα στα δωματια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2010
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού