Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Επίσκεψη στις 11/1 ώρα 20:30. Μετά από εμμονή & αναζήτηση εβδομάδων για μία καλή τσιγγανορουμάνα αποφάσισα να επισκεφτώ τη Σαμάνθα καθώς είχα ακούσει διθυράμβους για την εξωτερική της εμφάνιση, πλην όμως φρικτά παράπονα για τη συμπεριφορά της στο δωμάτιο. Παρ' όλ' αυτά θεώρησα ότι αξίζει να ικανοποιήσω την εμμονή μου με τη συγκεκριμένη παίρνοντας ρίσκο παρά να αναλωθώ σε βόλτες στα βρωμόσπιτα του Μεταξουργείου. Γι' αυτό είχα αναζητήσει τη Σαμάνθα & μες τις γιορτές αλλά επειδή η τσατσά μου είχε πει ότι έλειπε με άδεια έκανα τελικά την πολυπόθητη επίσκεψη τη συγκεκριμένη μέρα. Μπαίνω μέσα, με υποδέχεται με ευγένεια η τσατσά & αρχίζει να μου λέει το πρόγραμμα. Τη διακόπτω διευκρινίζοντάς της πως ήρθα μόνο για τη Σαμάνθα & μου λέει ότι αυτή δουλεύει. Εμφανίζεται & η Σαμάνθα στο σαλόνι & ΠΑΘΑΙΝΩ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ! Μιλάμε για μια κούκλα τσιγγάνα, ούτε να την είχα παραγγείλει, πιτσιρίκα, μελαμψή, απίστευτο σώμα, γλυκειά φατσούλα, αρκετά καλό βυζάκι, μοναδικό ελάττωμα το λίγο μικρό & πεσμένο κωλαράκι αλλά σιγά τα ωά. Ενθουσιάζομαι εγώ, δίνω το 20άρικο στην τσατσά & της λέω για να την ψαρώσω μήπως & έλεγε καμιά κουβέντα στη Σαμάνθα: "Η κοπέλα μ' αρέσει πολύ αλλά έχω ακούσει ότι είναι πολύ βιαστική στο δωμάτιο & ξεπέτα, επειδή έρχομαι πρώτη φορά ελπίζω να μη με απογοητεύσει, αν είναι όλα Ο.Κ. θα με κάνεις & πελάτη". Σκέφτηκα ότι μπορεί να πιάσει, αρχίδια. Τέλος πάντων περνάω στο δωμάτιο, καλούτσικο ήταν αν & έχω δει & καλύτερα στη Φυλής, γδύνομαι & περιμένω τη Σαμάνθα. Σημειωτέον ότι εκείνη τη μέρα είχε ψοφόκρυο, οπότε μέχρι να φτάσω στο μπουρδελάκι ο πούτσος μου είχε γίνει γαριδάκι. Ανοίγει λοιπόν η πόρτα & μπαίνει η Σαμάνθα με την καπότα έτοιμη στο χέρι της!!! Απορώ, σκέφτομαι από μέσα μου το χειρότερο... Μου λέει ένα τυπικό "γεια σου τί κάνεις" & όπως ήμουν ακόμη ξεκάβλωτος έρχεται & μου περνάει σε δευτερόλεπτα μέσα την καπότα (όπως μπορεί να μπει μία καπότα σε πούτσο που δεν έχει σηκωθεί) & αρχίζει μια αερόπιπα του κερατά! Ούτε προκαταρκτικά ούτε τίποτα, πρώτη φορά το βλέπω αυτό το πράγμα! Λέω από μέσα μου πάει την πάτησα, να έχω πάνω μου αυτό το απίστευτο τσιγγανάκι, μία θεά με χρυσά βραχιόλια στο χέρι & εμφάνιση που για όποιον αναζητεί τσιγγάνα να πηδήξει τον αποζημιώνει & με το παραπάνω & να προσπαθώ να καβλώσω καθώς με μία αερόπιπα σε πούτσο που δεν έχει καβλώσει & του έχει περαστεί & υποτυπωδώς μια καπότα ποιος μπορεί να καβλώσει;;; 5' "προσπάθεια" απ' τη Σαμάνθα αποτέλεσμα σχεδόν μηδέν. Της λέω "Πώς περιμένεις να μου σηκωθεί όπως ήρθα απ' το ψοφόκρυο κι εσύ μου πέρασες την καπότα πριν καν μου σηκωθεί;" απάντηση καμία. Τέλος πάντων ήδη τσαντισμένος της λέω να παρατήσει την προσπάθεια να τον παίξω λίγο εγώ μήπως μου σηκωθεί, κατάντια, αν ήταν έτσι θα τον έπαιζα & στο σπίτι μου. Αρχίζω να τον παίζω μόνος μου & η τύπισσα απλά κοιτούσε, ούτε καν να κάνει κίνηση να απλώσει το χεράκι της να μου τραβήξει αυτή μαλακία, ή να προσπαθήσει να με φτιάξει ή έστω να αρχίσει να χαϊδεύεται μόνη της! Κι όχι μόνο αυτό, αλλά ενώ καλά - καλά δεν είχαν περάσει 5' απ' την ώρα που μπήκε στο δωμάτιο, την ώρα που τον έπαιζα λέει"Άντε μωρό μου γιατί έχω αργήσει κιόλας"! Εκεί σκέφτηκα να φύγω αλλά λέω μια & ήρθα είναι κρίμα να μη σπρώξω αυτό το μουνί όπως - όπως. Σκέφτηκα προς στιγμήν να τη γλείψω αλλά μια & βιαζόταν αυτή & αφού είχα καταφέρει να καβλώσω υποτυπωδώς της λέω "Έλα από πάνω να σε πάρω". Με καβαλάει αυτή χωρίς καν να βγάλει το σουτιέν να φανούν τα υπέροχα βυζάκια της. Με το που αρχίζω μου λέι "Αχ δε με βολέυει έτσι ας το κάνουμε αλλιώς". Δίνω πάλι τόπο στην οργή, την ξαπλώνω στο κρεβάτι για να την πάρω ιεραποστολικά. Αρχίζω να την παίρνω, αυτή κοιτούσε το διπλανό τοίχο. Ξενερώνω τελείως, η πούτσα μου έβγαινε συνεχώς απ' το μουνί της επειδή δεν είχα καλή στύση, μετά από 1' τα παρατάω & της λέω "Άσ' το για άλλη φορά" χωρίς να τελειώσω φυσικά. Σηκώνεται αυτή μου λέει "Ναι δεν πειράζει, αφού δεν μπορούσες σήμερα"!!! Εγώ δεν μπορούσα ή αυτή ήταν τόσο κομοδίνο όσο δεν έχω ξανασυναντήσει σε μπουρδέλο;;; Τέλος πάντων μετά κι απ' αυτό φεύγει όπως - όπως. Μάγκες αυτό το πράγμα δε μου έχει ξανατύχει πραγματικά. Μιλάμε για ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ, μην εντυπωσιαστείτε απ' την εμφάνιση & πείτε "Έλα μωρέ, με τέτοια μουνάρα δε θα καβλώσω"; Η γκόμενα θα σας ξενερώσει όσο δεν πάει. Ή είναι η τακτική της αυτή ή την πήραν παρθένα στη δουλειά & δεν ξέρει να γαμιέται, πραγματικά μέχρι εκεί πήγε το μυαλό μου, η συμπεριφορά της δεν υπάρχει, ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙ' ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, είναι ο ορισμός του κομοδίνου!!! Ας πάει να δουλέψει σε στριπτιζάδικο απλά να τη χαζεύουμε. Ευθύνες όμως ανήκουν & στο συγκεκριμένο μπουρδέλο που δε σέβεται την πελατεία του, είναι απαράδεκτο να πασάρει ένα τέτοιο μουνί για κράχτη & να κοροϊδεύει έτσι τους πελάτες, προφανώς ξέρει το πρόβλημα & θα έχει μαζέψει βροχή τα παράπονα αλλά μάλλον στοχεύει στο να μαζεύει κορόιδα που θα εντυπωσιαστούν απ' την εμφάνιση της Σαμάνθας & όχι να δημιουργήσει συγκεκριμένη πελατεία. Μαύρο στο Φυλής 86Β, δε λυπάμαι τα λεφτά μου αλλά το ότι δεν κατάφερα να γαμήσω όπως ήθελα ένα τέτοιο υπέροχο τσιγγανομουνάκι. Κρίμα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2010
Όνομα κοπέλας
Σαμάνθα
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.607
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού