Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Παρασκευη 8/01/09,αποφασιζουμε,εγω και κατι αλλοι φιλοι μου να παμε στη Φυλης για την κλασικη Μπουρδελοτσαρκα.Αφου τα γυρισαμε τα περισσοτερα,καταλιγω εγω να επισκεφτω το συγγεκριμενο οικο ανοχης και να δοκιμασω την Αννουλα.Πιστευα πως θα ναι καλη αλλα οχι κ αριστη!Μπαινω λοιπον στο δωματιο και την περιμενω για να ξεκινησουμε το ολον θεμα.Μπαινει στη συνεχεια και αυτη.Πραγματικα 1 πολυ ομιλητικη Ελληνοπολονεζα,με ωραιο σιλικονατο στηθος,γενικα πολυ ωραιο σωμα και κωλο.Αρχιζει λοιπον με τριψιμο του πεους μου με τις απιστευτες βυζαρες της.Στη συνεχεια μου φοραει το προφυλακτικο και αρχιζει ο πεοθυλασμος.Στη συνεχεια την παιρνω στα 4.Εδινα εγω με τοση ταχυτητα και τοση δυναμη,να με φτιαχνει και αλλο με τον τροπο της και να δινω ακομα πιο πολυ.Πραγματικα σας μιλαω τοσο υδρωτα δεν εχω ξαναριξει.Οπως εγραψα και τιτλο η Αννουλα ειναι το απολυτο του ειδους της,την συστινω ανεπιφυλακτα.Συνδιαζει ευγενεια και ερωτισμο,σε φτανει στα υψη,με ολο της το συνολο.Θα την επισκεφτω ξανα λιαν συντομως.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2010
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού