Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 73 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
μέσα στο σκοτάδι της υπόγας δεν ειδα καλά το σώμα της Ρωσίδας μιλφ Λίνας...
το μονο που πρόσεξα ήταν το 70's κουρεμα της και τα γυαλια μυωπίας ποιυ φόραγε.
μαλλον η στραβωμάρα εκει μεσα ειναι μεταδοτική ΄'οποτε και εγώ μη βλεποντας καλά επελεξα να παω στο δωματιο μαζί της δινοντας της 25 ευρώπουλα.Η τσατσά ευγενική , το δωμάτιο καθαρό. μΙ α τηλεόραση της συμφοάς επαιζε τσόντα...
αν και δεν ειχε πελάτη η Λινα άργησε κανα 10 λεπτο να ερθει.
με το που μπήκε όμως στο δωμάτιο αρχισε να μου κανει συνεχεια την ερώτηση εαν τον επαιξα και εχυσα οσο την περιμενα!
ηταν δε βέβαιη οτι το ειχα κάνει!
με απειλησε μάλιστα πως αμα το ειχα κάνει και δντελειωνα σε 10 λεπτα θα εφευγε....!σουρεαλστικες καταστάσεις!
κανει καλο γλειψιμο αρχιδιων και επειδη στο δωμάτιο επανηλθε η οραση μου, μολις ειδα το σωμα της της ειπα οτι δεν θελω να την πηδηξω αλλα να μου παρει μονο πιπα.
προς τιμην της προσφέρθηκε να ξαμπλασει και εγώ να βγάλλω την καποτα και να τελειωσω με προσοχη στα βυζια της, οπως και εγινε, ενω αυτη μου χαιδευε τα αρχιδια...
όσο όμως εβλεπα το μουτρο της με τα γυαλια μυωπιας που φοραγε τόσο ηθελα να την χυσω στην μαπα και τα γυαλια...μου ειπε οχι όμως...
αν ξαναπαω ποτε θα πάω μονο και μόνο για να απιτησω να την χυσω στα γυαλια στραβωμαρας που φοράει και για κανενα αλλο λογο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2010
Όνομα κοπέλας
Λίνα
Υπηρεσίες
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.532
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού