Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 15 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας διαβάσει πολλά για την Αννούλα μας μέσω των παρεχώμενων κριτικών αυτής της ιστοσελίδας, αποφάσισα και εγώ να επισκεφτώ το μπουρδέλο με την μπανανιά. Η επίσκεψη έγινε στης 10 το πρωί, καθώς μπήκα στο μπουρδέλο ένας γέρος ανέβαινε τα σκαλοπάτια και αμέσως μετά βλέπω την τσατσά με την πουτάνα να βγαίνουν απο ένα δωμάτιο. Ρωτάω πόσο παέι η φάση μου λέει 30 τα δίνω και μου λέει η τσατσά ανέβα πάνω, ωστόσο είχαν "πλακώσει" και άλλοι πελάτες. Ανεβαίνω πάνω γδύνομαι και σε λίγο έρχεται η Αννόυλα μου βάζει καπότα και αρχίζει ένα εξαίσιο τσιμπούκι. Αμέσως μετά μου λέει έλα απο πάνω μου να με γαμήσεις και και της τον καρφώνω στο ξυρισμένο αλλά γεμάτο λυπαντικό μουνάκι της. Στο τέλος της ζητάω να τελειώσω στα μικρά βυζάκια της. Βγάζω την καπότα και την χύνω.

Πολύ καλό value for money το κοντοπούτανο(όταν την γαμούσα από πάνω, το κεφάλι της έφτανε στο στήθος μου) αυτό. Στα + ότι έκατσε μέχρ να χύσω (16 λεπτά περίπου) παρότι ότι γινόταν χαμός από πελάτες,μα για αυτό άλλωστε έχει τόση πελατία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού