Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 7 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στο πρώτο σπίτι δεξιά (sorry για την καθυστέρηση) όπου συνάντησα μια ξανθιά με τζιν φουστίτσα που είχε και το ρόλο της τσατσας, μια χοντρούλα που φορούσε γιαλιά με κοκκάλινο σκελετό (τις είχα ξαναπάρει θυμάμαι στη Φωκαίας 22),και μια αδιάφορη ξανθιά. Πλήρωσα το 60άρι που ζήτησε για τις τρείς. Όταν κλείδωσαν το σπιτάκι μπήκαν οι δύο που με θυμήθηκαν και όπως έπλενα τα χέρια μου στον απαράδεκτο νεροχύτη με βάλαν στη μέση όρθιοι σαν σάντουϊτς και τριβόταν πάνω μου με μανία. Μπήκε και η τρίτη με το κομπινεζόν και κάθισε στο άθλιο κρεβατάκι που υπήρχε στο βρώμικο ήδη δωμάτιο. Αφού είδε οτι δεν της δίνουμε σημασία, γδύθηκε και πήρε και εκείνη μέρος. Στη συνέχεια με βάλαν στη μέση του κρεβατιού οι δύο και η τρίτη η ξανθιά τσατσά έδωσε ρέστα με στοματικό, τι έκατσε πάνω μου με γυρισμένη τη πλάτη να βλέπω τις κολλάρες της ενώ η γεματούλα μελαχρινή με έγλυφε σε όλο το σώμα και η τρίτη απλά προσπαθούσε να μιμιθεί τις άλλες. Στη συνέχεια κόλαση ( βέβαια πάντα αλλαγή προφυλακτικού όταν τον έβαζα στην επόμενη κοπέλα ) , έκατσε στα τέσσερα η γεματούλα με την ωραία κολάρα της, η άλλη να την έχει καβαλήσει και να τρίβεται στο πρόσωπό μου και η τρίτη να τρίβει τα βιζιά της με μανία στη πλάτη μου, να με γύφει από κάτω και να τα πασπατεύει. ΜΕ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟΥΡΜΠΟ. Οταν τέλειωσα δεν μπορούσα να ξελαχανιάσω από τη λύσσα που μας είχε πιάσει και δεν μου "έπεφτε" με τίποτα. Τελικά ντύθηκα να φύγω και βγήκα με το παντελόνι σαν αντίσκηνο αλλά γεμάτος μέσα μου, αποχαιρέτισα τα κορίτσια που αξίζουν πολλά - συστήνω ανεπιφύλακτα τη συγκεκριμένη σύνθεση γυναικών για να περάσετε τέλεια.( Οχι σαν την ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ Μόνικα τη κοντή ξανθιά της Χωματιανού 11 Α η οποία πριν προλάβω να την αγγίξω φώναζε μην έχω παγωμένα χέρια και όταν της έκανα μια ζεστή αγκαλιά άρχισε να μου πετά ασυναρτησίες για τους άντρες και να βγάζει τα ψυχολογικά της προβλήματα όπου δεν έκατσα να ακούσω γιατί αμέσως άρχισα να ντύνομαι επί τόπου αφήνοντας την "κάγκελο" και σηκώθηκα να φύγω για να ζητήσω πίσω τα λεφτά μου από την τσατσά όπου της τα είπα ένα χεράκι για το πόσο "τέλεια" διαφήμιζε οτι ήταν η ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ ) -- ΜΑΚΡΙΑ αν δεν θέλετε να περάσετε τέτοιο ΧΑΛΙ ΜΑΥΡΟ ;P

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2009
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
599
Πόντοι:
2.077
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού