Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πήγα στην πρωινή βάρδια και ήταν η Εύα. Είχα ακούσει καλά λόγια οπότε αν μου άρεσε εμφανισιακά θα την δοκίμαζα. Να ξεκαθαρίσω ότι αν και είμαι 23 μικροδείχνω αρκετά οπότε λέω πάντα ότι είναι η πρώτη μου φορά για καλύτερη περιποίηση (όχι ότι είμαι έμπειρος, καμιά 10ρια φορές έχω πάει σε μπουρδέλο). Η Εύα θα την έλεγα καλή έως πολύ καλή εμφανισιακά, σώμα τέλειο, αρκετά ωραίο πρόσωπο, ψηλή, μαύρα μακριά μαλλιά και γύρω στα 35-40, γενικά γυναικάρα. Μόλις μπήκε δε μου είπε τίποτα μόνο με ρώτησε την ηλικία μου (της είπα 20) κάτι που με ψιλοχάλασε. Άρχισε τα προκαταρκτικά που ήταν τα καλύτερα που μου έχουν κάνει. Έτριβε τον πούτσο με τα βυζιά της και ταυτόχρονα μου έγλειφε τις ρώγες, ήταν τέλειο. Μου σηκώθηκε χωρίς να μου τον έχει ακουμπήσει ακόμα. Μετά βάζει καπότα και άρχισε πίπα.. Ξαναλέω δεν είμαι έμπειρος γενικά στο σεξ οπότε για μένα ήταν η καλύτερη πίπα που μου έχουν πάρει μέχρι στιγμής. Μου τον έκανε πέτρα αμέσως και στήθηκε με ανοιχτά τα πόδια. Και τώρα το αρνητικό: την γάμαγα το πολύ 5 λεπτά και μου λέει σε μια στιγμή θες να σου πάρω πίπα να τελειώσεις; Της λέω δεν θα κάνουμε άλλη στάση και δε μου απάντησε. Εγώ ξενέρωσα μετά από αυτό και άρχισα να βιάζομαι για να τελειώσω και μου ψιλοέπεσε οπότε με έβαλε κάτω και άρχισε να μου παίρνει μια ακόμα καταπληκτική πίπα όπου και μετά από κανά 3λεπτο τελείωσα με μεγάλη ευχαρίστηση. Στη συνέχεια σηκώθηκε και απλά μου είπε καλή πρωτοχρονιά. Μου φάνηκε κάπως παράξενο γιατί οι περισσότες (λόγω υποτιθέμενης πρώτης φοράς) μου λένε δυο λόγια. Δεν θέλω όμως να κατηγορώ καμιά κοπέλα γιατί μπορεί να φταίω κι εγώ λόγω του ότι είμαι ντροπαλός γενικά και δεν της μίλαγα ούτε εγώ, μπορεί σε κάποιον ομιλητικό να είναι μια χαρά. Η κοπέλα γενικά δεν φαίνεται ξεπέτα αλλά από την άλλη αυτό που ήθελε μόνο μια στάση δε μ'άρεσε. Πήρα το απλό πρόγραμμα των 20 ευρώ. Θα ξαναπάω κάποια στιγμή για τα προκαταρκτικά της και την καταπληκτική της πίπα.Συγνώμη για τα πολλά λόγια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2009
Όνομα κοπέλας
Εύα
Μέλος
Εγγραφή:
27 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
6
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού