Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Κατά τις 22:15 απόψε, η Μόνικα ήταν η κοπέλα με τα μεγαλύτερα βυζιά εκείνη την ώρα, 3άρι βέβαια αλλά από το τίποτα.... Επίσης φορούσε λευκές δερμάτινες ψηλοτάκουνες μπότες μέχρι το γόνατο! Μελαχροινή και με βλέμμα "σκυλέ" όπου βλέποντάς την υποθέτεις πως δεν θα περάσεις καλά.....
όπως κι έγινε βέβαια.....

Μπαίνει στο δωμάτιο, λέω γεια σου..... τι;; ... περιμένατε απάντηση ή να σας κοιτάξει;;; Έλα Αλέκοοοοο!!!! Σιωπή..... Ήμουν ξαπλωμένος και βάζει καπότα και ξεκινάει την πίπα, ας το πούμε...
Απαράδεκτη στάση για πίπα, ξαπλωμένος κι έβλεπα την πλάτη της...
Πίπα, αν το λένε πίπα βέβαια, το κεφάλι στο στόμα, και πολύ λέω και το υπόλοιπο το παίζουμε!!!!!!
Βιαστική παλινδρόμηση, σαν πιστόνι αυτοκινήτου dragster έκανε το καυλί μου!!!! Να τα μας λέωωω....
Μετά από λίγο ιεραποστολικό.... θέα τα βυζιά της, την ξυνισμένη μούρη της και τις ωραίες μπότες!!
Πάω να σηκώσω πολύ απαλά τα πόδια της να τα φέρω στους ώμους μου, που γι αυτό την πήρα και μόνο που δε μ' έβρισε!! Όχι όχι λέει.... καλά κοπέλα μου... δε στα βάλαμε με το ζόρι... κι άλλες έχουν αρνηθεί αλλά το κάνουν με κομψό κι ωραίο τρόπο!!! Έχω αρχίσει αν τα παίρνω... την γυρνάω στα 4 όπου αποτυχάνω να το βάλω με την 1η κι ακούω ένα "χμμμ ουφ"!!!!! Εκεί τα πήρα και αρχίζω το σφυροκόπημα!!! Μετά από πολύ λίγο, τελειώσα και την ώρα που τελείωνα κάνει να βγει, πόσο μ'εκνευρίζει αυτό, αλλά την γραπώνω να τα βγάλω όλα!!!! Σηκώνεται κι ούτε ευχαριστώ, ούτε καό βράδυ.... ΡΕ ΑΪ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ...... ΔΕΝ κάνει γι αυτή τη δουλειά..... Κανονικά έπρεπε να της πω να φύγει στο 5λεπτό!!!! ΜΑΚΡΙΑ παιδιά, ΜΑΚΡΙΑ!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 23, 2009
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Τιμημένος
Εγγραφή:
8 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
14
Πόντοι:
3.057
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού