Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνια Επίσκεψης 21/12

Η δουλειά με έφερε στον αμαρτωλό δρόμο και μετά απο σύντομη βόλτα, κατέληξα στο να δώ και εγώ την... Αννούλα!!
Ηταν στο σαλόνι όταν μπήκα...με τη πλάτη γυρισμένη, οπότε και είδα το tribal tatoo της.. 3 συναγωνιστές... καθίμενοι εν αναμονή και (όπω διαπίστωσα μετά) τα δωμάτια γεμάτα!!! Με κοιτάζιε με αυτό το γλυκό, γεμάτο αμαρτία, ερωτικό, σπινθιροβόλο βλέμμα..γυρνάει πρός το με΄ρος μου και μου λέει...."θέλω να πιστέυω ότι μπήκες για να μείνεις μωρό μου!" εφυγα τρέχοντας! επάθα ήττα... τι πλάσμα ήταν αυτό???
ανασκουμπώθηκα, αφου οι συναγωνιστές έφυγαν πέρασα με το ανίτιμο ανα χείρας...πείμενα με τη τσα2 κα εγώ στο σαλόνι μιας και ήταν όλα πιασμένα... αρκετά με τη πολυλογία... έρχεται ΤΟ μωρό!! τέλοιο αψεγάδιαστο κορμί, ίσιο ξανθό μαλλί, όμορφο βυζάκι, μπλε-πράσινα΄"χάσιμο" μάτια.. έρχεται κεφάτη με χαιρετάει, ενώ ήμουν καθισμένος στο κρεβάτι΄... ψιλοκουβεντούλα (είχε παέι με μια φίλη της στη σαχάα διακοπές (!!!!!) και είδε απο κοντά σκορπιό, και .. τον φοβάται....πήγα να την πάρω αγκαλία, και καλά... να την προστατέψω.... και ενώ πήγε να κουρνιάσει, με σπρώχνει στο κρεβάτι και αρχ΄ζει να με γλύφει και να μεφιλάει παντού... βάζει το προφυλακτικό με το στόμα, και χωρίς καθόλου χέρια, αρχίζει ένα αρκετά καλό τσιμπούκι! Φαντάζεστε τι πάθενα όταν αυτά τα μάτια με κοίταζαν!! μετά απο ικανοποιητικό διάστημα, με κοιτάει και μου λέει "εγώ καβαλάρησα σήμερα" και αφούβγάζει το στριγκ... ανεβαίνει και αρχίζει να χτυπιέται ανελέητα!!!! αρχίζω και εγώ το σφυροκόπημα ενώ τις πίεζα ακι τα κολομέρια! εκεί κάπου άρχισαν οι ηδονικές τις κραυγές, ενώ ξαφνικά σταματάει..........πέφτει πάνω μου και αρχίζει να με φιλάει στο λαιμό και να με κοιτάει με αυτά τα μάτια... αχ τι μάτια.. ενώ με αργές, βασανιστικές κινήσεις ανεβοκατέβαινε στο όργανομου..... και εκεί που έλεγες ήρέμησε, ξεκινάει ΤΗΝ ιππασία... οπότε και το τέλος δεν άργησε να έρθει...εγώ τελείωνα, ενώ εκείνη έκανε κυκλικές κινη΄σεις με τη λεκάνη της..... πέφτει πάνω μου ξαπλώνει γιαλίγο.. με κοιτάει με αυτά τα υπέροχα ερωτικά μάτια και.. με ρωτάει το όνομα μου.....

σ ευχαριστώ αννουλα! είσαι τα πάντα όλα..............

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
53
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού