Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψή μου έγινε χτες 18/12/09 (το πεδίο της ημερομηνίας επίσκεψης ακόμη δεν λειτουργεί...).
Μόλις βγήκε η τσατσά και πήγε να πει τα δέοντα, τη ρώτησα ποια κοπέλα δούλευε, μου είπε Ναταλί και προχώρησα στο παρασύνθημα.
Μόλις μπήκε στο δωμάτιο η κοπέλα, πιάσαμε την κουβέντα και μου είπε ότι σταματάει για εγχείρηση κι ότι θα επιστρέψει τον Απρίλιο.
Ξεκίνησε πολύ καλά, με ικανοποιητική πίπα και καραμέλωμα ορχιδέων, χωρίς όμως αυτό το 'κάτι' που είχε η Ναταλί, κι είχα γράψει παλαιότερα διθυράμβους γι αυτήν... (Δες προηγούμενες κριτικές μου). Έβαζε και πολύ δόντι, χρησιμοποιούσε και τα χέρια...
Στο σεξ, δύο στάσεις, αυτή από πάνω και μετά πισοκολλητό, με θέα την ομολογουμένως απίστευτη κωλάρα της. Κατάθεση χωρίς σκούφο στο στόμα της, ύστερα από δυσαρέσκεια που διέκρινα από μέρους της, πράγμα που μου έκανε αρνητική εντύπωση, καθόσον η Ναταλί δεν μας έχει συνηθίσει σε τέτοια...
Δεν θέλω να προκαταβάλω άλλους συναγωνιστές, γιατί το επίπεδό της είναι πολύ ψηλά για την περιοχή της Φυλής, όμως δεν ήταν η Ναταλί του καλοκαιριού ρε παιδί μου, που τον έπαιρνε τον πούτσο και του έδινε και καταλάβαινε...
ίσως να ήταν και κουρασμένη (πήγα περίπου στις 4.00 το απόγευμα, λίγο πριν το τέλος της βάρδιας), ίσως να παίζει ρόλο και η άσχημη ψυχολογία, όταν ξέρεις ότι θα μπεις χειρουργείο, και δεν αποδίδεις στη δουλειά σου...

Όσοι είσαστε φανς της Ναταλί σπεύσατε για αποχαιρετιστήριο γαμήσι, η κοπέλα σταματάει την Τετάρτη και θα έρθει ξανά τον Μάρτιο ή τον Απρίλιο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Μέλος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού