Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια σας και παλι απο τον αβράμη σας.Χαιρετω ολους τους απανταχου σουβλακοφιλους πουτανιαρηδες του φορουμ.Μετα λοιπον την παρθενικη μου επισκεψη σε γαμω-οικο της Θεσσαλονικης με την αρωγη του gl,περιμενα πως και πως την 2η εμπειρια μου.Το Σαββατο στις 7/11 ειχα ''φτιαχτει'' αφανταστα στο τσατ με την ερι και αλλες εκφυλες χυστριες που καβλαντιζα. Ξαφνου χτυπαει το τηλεφωνο και με προσκαλεσαν σε τσαρκα ο Ακόρεστος και ο Βυζολάγνος...αυτη ηταν η ευκαιρια μου!Αφου λοιπον με πηραν με το τυπαμαξο του Βυζολαγνου φτασαμε στην Αχαρνων. Ο Βύζος μου προτεινε να γαμησω Ζανα,το καλυτερο τρομπονι όπως μου ειπε,αλλά δεν μου αρεσε γιατι δεν μου ειπε την ηλικια της(50-60 την κανω)οταν ρωτησα στο σαλονι και επισης δεν με εφτιαχνε το στυλ του περουκινι της.Αφου λοιπον ειχα απογοητευθει και σκεφτομουν πότε θα παμε για σουβλακοπιτες,ήρθε και η προταση του Ακόρεστου, ο οποίος τελικα ηταν πολυ πιο καλογουστος.Κατηφορισαμε προς την διδυμου με την κουρσαρα του βυζο και καταληξαμε εδω.Ειδα τη Ναταλι η Οποία ειναι πολυ ομορφη Ρωσσιδα και μου θυμησε μια γειτονισσα 40αρα ζουμερη,για την οποια εχω κανει πολλα εργοχειρα.Μπαινω στο δωματιο και ερχεται μετα απο λιγο και αυτη.Δεν μου ειπε την ηλικια της κι αυτη,αλλα τι να κανουμε...Στο σεξ τι να λεμε?Ωραια γυναικα με μεγαλες βυζαρες τις οποιες εγλειφα διαρκως,ενω παραλληλα την χεριαζα μπρος και πισω.Ωραια πιπα και σεξ σε ολες τις στασεις απο τον κωλο, γλωσσοφιλα και στο πισωκολλητο με παροτρυνε να τις σκαμπιλιζω τα κωλομαγουλα!Αφου λοιπον εφτασα στο αμην μου εβγαλε την καποτα και τα πηρε στο στομα. Μου ειπε οτι ειχαν πολυ ωραια γευση τα υγρα μου και με ρωτησε τί τρωω!Καταληξαμε λοιπον ότι οφειλεται στο τζατζικι που βαζω στα σουβλακια.
Στην σχεση αποδοσης τιμης θα εβαζα 10,αφου με κερασαν οι συναδελφοι οπως μου ειχαν ταξει!Αφου λοιπον την αποχαιρετισα,εκανα σαν αγριμι για μια νοστιμη σουβλακοπιτα και αμεσως πηγαμε στην περγαμου στο ''τορινο'',όπου χλαπακιασα 3 με διπλό τζατζίκι ;) .Εγγυηση το μαγαζι αν και με πηγε νουτέλα μετα,συστηνεται για δυσκοιλιους.αυτα...

Ειμαι ο Αβραμης σας και μόλις τελειωσα!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2009
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Μέλος
Εγγραφή:
3 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού